509860-2025 - Ergebnis
Tschechien – Versicherungen – Poskytovatel pojištění pro projekt Modernizace ZEVO společnosti SAKO Brno
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytovatel pojištění pro projekt Modernizace ZEVO společnosti SAKO Brno
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytnutí stavebně-montážního pojištění [Pojištění budovaného díla, včetně pojištění ušlého budoucího zisku investora (ALOP)] pro projekt „Modernizace ZEVO společnosti SAKO Brno“ (dále jako „projekt“). Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Pojištění Modernizace ZEVO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Veřejná zakázka je zadávána ve standardním otevřeném řízení.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen, 66515410 Geldverlustversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhradil následující změny závazku: • promítnutí změny hodnoty díla (včetně poměru stavební a nestavební části projektu), která bude výsledkem zadávacího řízení na zhotovitele projektu a která je pojistnou částkou ve stavebně-montážním pojištění, přičemž navýšení této hodnoty nepřesáhne 30 % předpokládané hodnoty projektu a související změnu pojistného pro stavebně-montážní pojištění při zachování fixní sazby výpočtu pojistného. • promítnutí víceprací nebo méněprací, o něž se změní hodnota díla v průběhu výstavby, a související změnu pojistného pro stavebně-montážní pojištění při zachování fixní sazby výpočtu pojistného. • promítnutí změny harmonogramu, která může mít za následek prodloužení nebo zkrácení doby pojištění, a s tím související úpravu pojistného pro stavebně-montážní pojištění při zachování fixní sazby výpočtu pojistného.