509883-2026 - Wettbewerb
Polen – Chemische Reagenzien – Dzierżawa analizatorów laboratoryjnych, zakup odczynników, materiałów kontrolnych, testów, probówek, itp. dla Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDzierżawa analizatorów laboratoryjnych, zakup odczynników, materiałów kontrolnych, testów, probówek, itp. dla Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej
BeschreibungOtwarta
Interne KennungSZP.2910.7.(25/ZP/26).2026.KM
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1
BeschreibungZakup odczynników i wszelkich niezbędnych materiałów do badań metodą immunofluorescencji pośredniej (IIF) – wraz z dzierżawą aparatury do wykonywania tych badań oraz całego niezbędnego osprzętu i usługami serwisu – okres 48 miesięcy.
Interne KennungPakiet 1
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2
BeschreibungZakup zestawów do wykonywania paneli alergologicznych do wykrywania swoistych IgE oraz do oznaczania profilu przeciwciał przeciwjądrowych , badań panelu wątrobowego ,metodą Line blot – wraz z dzierżawą analizatora z niezbędnym osprzętem oraz usługami serwisu – okres 48 miesięcy.
Interne KennungPakiet 2
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3
BeschreibungZakup mikrometod: do pobierania krwi na morfologię z palca i do pobierania krwi z żyły noworodkom – na okres 24 m-cy
Interne KennungPakiet 3
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4
BeschreibungZakup probówek typu Eppendorf o poj. 1,5 mL, z PP, stożkowych , z zintegrowanym wieczkiem, niesterylnych oraz probówek 5 ml z korkami – na okres 24 miesięcy.
Interne KennungPakiet 4
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5
BeschreibungTesty do wykrywania zakażenia kiłą z użyciem antygenu VDRL – na 24 miesięcy.
Interne KennungPakiet 5
LosLOT-0006
TitelPakiet nr 6
BeschreibungZakup testów do narkotyków i leków w moczu, kalprotektyny w kale, wykrywania mononukleozy zakaźnej i krwi utajonej w kale met. jakościową.- na okres 24 miesięcy
Interne KennungPakiet 6
LosLOT-0007
TitelPakiet nr 7
BeschreibungTesty do wykrywania krwi utajonej w kale metodą ilościową wraz z dzierżawą czytnika – na okres 24 miesięcy
Interne KennungPakiet 7
LosLOT-0008
TitelPakiet nr 8
BeschreibungZakup testów do oznaczania paneli narkotyków oraz panelu dopalaczy – na 24 miesiące
Interne KennungPakiet 8
LosLOT-0009
TitelPakiet nr 9
BeschreibungZakup probówek z jonami magnezu – na okres 24 miesięcy
Interne KennungPakiet 9
LosLOT-0010
TitelPakiet nr 10
BeschreibungTesty metodą ELISA: do wykrywania zakażenia Giardia lamblia oraz testy przesiewowe ANA z dzierżawą aparatu– na 24 miesiące
Interne KennungPakiet 10
509883-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
DescriptionOtwarta
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33696300 Chemical reagents
5. Lot
LotLOT-0001
TitlePakiet nr 1
Internal identifierPakiet 1
LotLOT-0002
TitlePakiet nr 2
Internal identifierPakiet 2
LotLOT-0003
TitlePakiet nr 3
Internal identifierPakiet 3
LotLOT-0004
TitlePakiet nr 4
Internal identifierPakiet 4
LotLOT-0005
TitlePakiet nr 5
Internal identifierPakiet 5
LotLOT-0006
TitlePakiet nr 6
Internal identifierPakiet 6
LotLOT-0007
TitlePakiet nr 7
Internal identifierPakiet 7
LotLOT-0008
TitlePakiet nr 8
Internal identifierPakiet 8
LotLOT-0009
TitlePakiet nr 9
Internal identifierPakiet 9
LotLOT-0010
TitlePakiet nr 10
Internal identifierPakiet 10