See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servisné prehliadky a opravy nákladných vozidiel SC ŽSK - závod Turiec
Beschreibung: Predmetom zákazky je poskytovanie servisných prehliadok a opráv vozidiel bez alebo s výmenou náhradných dielov a spotrebných materiálov, vrátane ich montáže / demontáže. Servisné prehliadky sa týkajú pravidelného servisu, ktorý zahŕňa vykonanie predpísanej údržby po odjazdení predpísaného počtu prevádzkových jednotiek po uplynutí časových intervalov pre servisné úkony. Pravidelný servis zahŕňa najmä: • časovú servisnú prehliadku – motorovej časti; • časovú servisnú prehliadku – nápravy; • časovú servisnú prehliadku – prevodovka + rozvodovka; • všeobecnú servisnú prehliadku. Predmet zákazky je rozdelený na 4 časti: Časť 1 Servisné prehliadky a opravy nákladných vozidiel značky Mercedes Benz a Mitsubishi Časť 2 Opravy nákladných vozidiel značky MAN Časť 3 Opravy nákladných vozidiel značky Renault Časť 4 Opravy nákladných vozidiel značky TATRA Uchádzač predloží ponuku na jednu alebo viacero častí predmetu zákazky Verejný obstarávateľ pre časť 2., 3., 4. Opravy nákladných vozidiel značky MAN, Renault, TATRA neuvažuje s využitým pravidelných servisných prehliadok. Podrobnejšie vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v časti IV. Opis predmetu zákazky v súťažných podkladov a v návrhu Rámcovej dohody.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50114000 Reparatur und Wartung von Lastwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50116000 Wartungs- und Reparaturdienste für Spezialteile von Fahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Časť 4 Opravy nákladných vozidiel značky TATRA
Beschreibung: Predmetom zákazky je poskytovanie opráv vozidiel bez alebo s výmenou náhradných dielov a spotrebných materiálov, vrátane ich montáže / demontáže. Verejný obstarávateľ pre časť 4. Opravy nákladných vozidiel značky TATRA neuvažuje s využitým pravidelných servisných prehliadok. Podrobnejšie vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v časti IV. Opis predmetu zákazky v súťažných podkladov a v návrhu Rámcovej dohody.