See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Buurtsportcoaches Gemeente Gemert-Bakel en Gemeente Laarbeek
Beschreibung: Met deze aanbesteding wil de gemeente Gemert-Bakel en gemeente Laarbeek een opdrachtnemer (of meerdere opdrachtnemers) contracteren die met de inzet van buurtsportcoaches bijdraagt aan het stimuleren van gezonder te leveren, meer te bewegen en dichter bij elkaar gebracht te worden. Sport legt de verbinding tussen kinderen, jongeren, kwetsbare mensen en het verenigingsleven. Kennismaking met sport vergroot de kans van aanmelding bij een sportvereniging. De opdracht is verdeeld in twee percelen. Inschrijvers kunnen inschrijven op één perceel of op beide percelen. Per perceel wordt een overeenkomst gesloten. Indien een inschrijver voor beide percelen als economisch meest voordelige inschrijving wordt beoordeeld, kunnen beide percelen aan dezelfde dienstverlener worden gegund. In dat geval wordt één dienstverlener gecontracteerd voor beide percelen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Deze opdracht wordt aanbesteed volgens het verlichte regime voor sociale en andere specifieke diensten als bedoeld in artikel 2.38 van de Aanbestedingswet 2012. De aanbestedingsprocedure start met de publicatie van de aanbestedingsstukken op het aanbestedingsplatform Mercell en in het Publicatieblad van de Europese Unie. Vanaf het moment van publicatie kunnen geïnteresseerde ondernemers kennisnemen van de aanbestedingsdocumenten en vragen stellen over de inhoud daarvan. Deze vragen worden, geanonimiseerd, beantwoord in één van de twee Nota's van Inlichtingen, die integraal onderdeel uitmaken van de aanbestedingsstukken. Inschrijvers dienen hun inschrijving volledig en tijdig via Mercell in te dienen. Na sluiting van de inschrijftermijn worden de inschrijvingen geopend en beoordeeld. Eerst wordt gecontroleerd of de inschrijvingen voldoen aan de gestelde formele vereisten, uitsluitingsgronden en geschiktheidseisen. Vervolgens worden de geldige inschrijvingen beoordeeld aan de hand van de in deze aanbesteding opgenomen gunningscriteria. De opdracht wordt gegund aan de inschrijver met de economisch meest voordelige inschrijving op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding (BPKV). De beoordeling van de prijscomponent vindt plaats volgens de Utility Index-methode, zoals nader beschreven in hoofdstuk 3.4 van de aanbestedingsstukken. De wijze van beoordeling van kwaliteit is nader uitgewerkt in de aanbestedingsstukken. Na afronding van de beoordeling ontvangen de inschrijvers een gemotiveerde gunningsbeslissing. Vervolgens wordt een standstilltermijn in acht genomen alvorens tot definitieve gunning en contractsluiting wordt overgegaan. Alle communicatie over deze aanbesteding verloopt uitsluitend via Mercell. De volledige regels, voorwaarden, planning, beoordelingsmethodiek, geschiktheidseisen, uitsluitingsgronden en gunningscriteria zijn opgenomen in de aanbestedingsstukken die via Mercell beschikbaar worden gesteld.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92000000 Dienstleistungen in den Bereichen Erholung, Kultur und Sport
Zusätzliche Einstufung (cpv): 92620000 Sportbezogene Dienstleistungen, 92621000 Förderung von Sportveranstaltungen, 92622000 Organisation von Sportveranstaltungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Gemeente Gemert-Bakel
Beschreibung: De gemeente Gemert-Bakel wenst een overeenkomst te sluiten voor de inzet, coördinatie en aansturing van buurtsportcoaches binnen de gemeente. De buurtsportcoaches leveren een bijdrage aan de gemeentelijke doelstellingen op het gebied van sport, bewegen, gezondheid, preventie en participatie. De opdracht omvat onder meer het realiseren van een sport-, beweeg- en preventieaanbod voor inwoners van alle leeftijden, het versterken van de samenwerking tussen onderwijs, sportverenigingen, welzijn, zorg en andere maatschappelijke partners, het stimuleren van sport- en beweegdeelname onder kwetsbare doelgroepen en het ondersteunen van verenigingen. De werkzaamheden worden uitgevoerd onder de bestaande lokale branding "Goed Bezig Gemert-Bakel" en dienen aan te sluiten bij het lokale sport- en preventieakkoord, het Gezond en Actief Leven Akkoord (GALA) en de Sportvisie van de gemeente Gemert-Bakel.
Los: LOT-0002
Titel: Gemeente Laarbeek
Beschreibung: De gemeente Laarbeek wenst een overeenkomst te sluiten voor de uitvoering, coördinatie en verdere ontwikkeling van de inzet van buurtsportcoaches binnen de gemeente. De buurtsportcoaches dragen bij aan de gemeentelijke ambities op het gebied van sport, bewegen, gezondheid, preventie en maatschappelijke participatie. De opdracht omvat onder meer het stimuleren van sport- en beweegdeelname onder inwoners van alle leeftijden, het versterken van de verbinding tussen onderwijs, sport, welzijn, zorg en andere maatschappelijke partners, het ondersteunen van sportverenigingen en het bevorderen van een gezonde en actieve leefstijl. De dienstverlening dient aan te sluiten bij het gemeentelijk beleid, het lokale sport- en preventieakkoord en de doelstellingen uit het Gezond en Actief Leven Akkoord (GALA). Daarnaast wordt van de opdrachtnemer verwacht dat deze zorgdraagt voor de inzet van gekwalificeerde buurtsportcoaches, de benodigde coördinatie, samenwerking met relevante partners en monitoring en rapportage van de behaalde resultaten.