See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW. 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ. 3. Z uwagi na szacunkowe określenie ilości przedmiotu zamówienia, może ulec ona zmniejszeniu, w zależności od potrzeb diagnostycznych pacjentów Zamawiającego, maksymalnie o 10%, zgodnie z zapisami § 1 wzoru umowy. 4. Wykonawca na wszystkie zaoferowane produkty farmaceutyczne/leki musi posiadać dokumenty prawnie wymagane, na podstawie których zaoferowane produkty farmaceutyczne/leki mogą być wprowadzone do obrotu, na rynek i do stosowania w placówkach ochrony zdrowia w Polsce. 5. Miejscem dostawy zamówienia jest siedziba Zamawiającego przy ul. Powstania Styczniowego 9b, 81-519 Gdynia – Apteka szpitalna. Wykonawca wnosi zamówione produkty farmaceutyczne/leki do wskazanych miejsc w siedzibie Zamawiającego. 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i ilość podano w załączniku nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (zwanej w dalszej części SWZ) i będących integralną częścią SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 51781-2025
Interne Kennung: DZ.282.02.2025.PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0068
Titel: 68 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 68 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Metronidazol 0,5 % 100 ml butelka z dwoma portami butelka 3 000,00 2 Ciprofloxacinum 200 mg / 100 ml butelka 300,00 3 Ciprofloxacinum 400 mg /200ml ml butelka 800,00
Interne Kennung: PAKIET 68
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastosował prawo opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych. Oznacza to, iż podane w załączniku nr 1 i 2 ilości wyrobów są maksymalnym szacunkowym zapotrzebowaniem na okres trwania umowy. Zamawiający zastrzega, że zamówieniem podstawowym objęte jest 90% zamówienia określonego w pakiecie, a pozostałe 10% objęte jest prawem opcji. Zamawiający wykorzysta 90% przedmiotu zamówienia określonego w pakiecie. Pozostałe 10 % Zamawiający wykorzysta w trakcie obowiązywania umowy, pod warunkiem zaistnienia zwiększonego zapotrzebowania na produkty farmaceutyczne/leki celem zapewnienia pacjentom właściwego diagnozowania i leczenia w związku z rzeczywistymi potrzebami diagnostycznymi pacjentów Zamawiającego lub ze względu na zwiększony ruch pacjentów w jednostkach klinicznych. Z tytułu niewykorzystania pełnej ilości zamówienia nie przysługują Wykonawcy wobec Zamawiającego roszczenia odszkodowawcze.
Los: LOT-0069
Titel: 69 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 69 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Penicylina crystaliczna 5mln jm opakowanie 300,00 2 Cloxacillinum 2g x 1 fiolka opakowanie 800,00
Interne Kennung: PAKIET 69
Los: LOT-0070
Titel: 70 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 70 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Piperacylina /Tazobactam 4,5g x 10 fiolek opakowanie 250,00 2 Piperacylina /Tazobactam 2,25g x 10 fiolek opakowanie 10,00 3 Meropenem 1g x 10 fiolek opakowanie 400,00 4 Meropenem 0,5g x 10 fiolek opakowanie 300,00 5 Cefepim 1g x 10 fiolek opakowanie 5,00
Interne Kennung: PAKIET 70
Los: LOT-0071
Titel: 71 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 71 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Morphini sulfasp 10 mg / lml a 1ml x 10 amp opakowanie 100,00 2 Morphini sulfas 20 mg / lml a 1ml x 10 amp opakowanie 20,00 3 " Fentanyl 0,5mg /10ml x 50 ampułek " opakowanie 20,00 4 Fentanyl amp 50 mcg / ml a 2ml x 50 amp opakowanie 50,00
Interne Kennung: PAKIET 71
Los: LOT-0072
Titel: 72 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 72 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Diazepam 10 mg /2ml x 50 amp opakowanie 5,00 2 Medazepamum 10 mg x 20 tabl opakowanie 2,00 3 Midazolamum 15 mg x 100 tabl opakowanie 1,00 4 Midazolamum 7,5 mg x 10 tabl opakowanie 10,00 5 Nitrazepam 5 mg x 20 tabl opakowanie 3,00 6 Phenobarbitalum 0,1g x 10 tabl opakowanie 5,00 7 Zopiclonum 7,5 mg x 20 tabl opakowanie 100,00 8 Alprazolam 0,25 mg x30 tabl opakowanie 4,00 9 Alprazolam 0,50 mg x 30 tabl opakowanie 2,00 10 Alprazolam 1 mg x 30 tabl opakowanie 2,00 11 Diazepam 2 mg x 20 tabl opakowanie 20,00 12 Diazepam 5 mg x 20 tabl opakowanie 20,00 13 Clorazepate dipotassium 5 mg x 30 tabl opakowanie 2,00 14 Clonazepam 0 ,5 mg x 30 tabl opakowanie 5,00 15 Clonazepam 2 mg x 30 tabl opakowanie 5,00 16 Clonazepam 10 mg/2 ml x 10 amp a 2ml opakowanie 2,00 17 Estazolan 2 mg x 20 tabl opakowanie 60,00 18 Lorazepam 1 mg x 25 tabl opakowanie 8,00 19 Lorazepam 2,5 mg x 25 tabl opakowanie 5,00 20 Oxazepam 10mg x 20 tabl opakowanie 5,00 21 Temazepam 10 mg x 20 tabl opakowanie 5,00
Interne Kennung: PAKIET 72
Los: LOT-0073
Titel: 73 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 73 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Midazolamum 5 mg / 5 ml x 10 amp opakowanie 20,00 2 Midazolamum 50 mg /10 ml x 1 amp amp 1 500,00
Interne Kennung: PAKIET 73
Los: LOT-0074
Titel: 74 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 74 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Fentanyl 100 ug / h x 5 plastrów opakowanie 2,00 2 Fentanyl 25 ug / h x 5 plastrów opakowanie 30,00 3 Fentanyl 50 ug/ h x 5 plastrów opakowanie 20,00
Interne Kennung: PAKIET 74
Los: LOT-0075
Titel: 75 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 75 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Koncentrat do przygotowania roztworu doustnego przed badaniami endoskopowymi na bazie soli, siarczanów(bezwodny siarczan sodu,siarczan magnezu,siarczan potasu) zestaw 150,00
Interne Kennung: PAKIET 75
Los: LOT-0076
Titel: 76 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 76 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Buprenorphinum plastry transdermalne 35μg/h(20mg) x 5 plastrów opakowanie 30,00 2 Buprenorphinum plastry transdermalne52,5μg/h(30mg) x 5 plastrów opakowanie 10,00
Interne Kennung: PAKIET 76
Los: LOT-0077
Titel: 77 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 77 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Acidum pamindronicum 90 proszek + rozpuszczalnik opakowanie 3,00 2 Acidum pamindronicum 60 proszek + rozpuszczalnik opakowanie 4,00 2 Acidum Zolendronicum 0,04mg/ml fiolka a 100ml opakowanie 80,00
Interne Kennung: PAKIET 77