See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wymiana dwóch dźwigów nr 1 i 2 w Głównym Trzonie Windowym oraz przeglądy i konserwacje w okresie gwarancyjnym
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi wymiana dwóch dźwigów szpitalnych, nr 1 (nr fabryczny D8SD1025) oraz nr 2 (nr fabryczny D8SD1026), eksploatowanych w Głównym Trzonie Windowym Centrum Onkologii w Bydgoszcz na dwa nowe dźwigi oraz dokonywanie przeglądów i konserwacji dźwigów w okresie gwarancji, przy spełnieniu wymagań zawartych w załączniku nr 4 (Specyfikacja Techniczna dźwigu – Wymagania graniczne dostawy i montażu dźwigów osobowych) oraz we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 349819-2026
Interne Kennung: 420/P/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42416100 Aufzüge
5. Los
Los: LOT-0001