See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Premija osiguranja imovine HZMO-a i osiguranja od odgovornosti
Beschreibung: Premija osiguranja imovine Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje i osiguranja od odgovornosti
Interne Kennung: V-6/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0000