See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ODBIÓR I UTYLIZACJA ODPADÓW MEDYCZNYCH NA ROK 2025
Beschreibung: 1.1. Usługa sukcesywnego odbioru odpadów medycznych określonych w: 1. Rozporządzeniu Ministra Klimatu z dnia 03.01.2020 r. (Dz. U. 2020 poz. 10) w sprawie katalogu odpadów pod numerem 18 01 – odpady z opieki okołoporodowej, diagnozowania, leczenia i profilaktyki medycznej; 2. Ustawie o odpadach z dnia 14.12.2012 r. (Dz. U. 2023 poz. 1587 ze zm.); 3. Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 21.10.2016 r. w sprawie wymagań i sposobu unieszkodliwiania odpadów medycznych i weterynaryjnych (Dz. U. 2023 poz. 1587 ze zm.); 4. Ustawie o przewozie towarów niebezpiecznych z dnia 19.08.2011 r. (t.j. Dz. U. 2024 poz. 643); 5. Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 05.10.2017 r. (Dz. U. 2017 poz. 1975) w sprawie szczegółowego sposobu postępowania z odpadami medycznymi; 6. Ustawie z dnia 27.04.2001 r. Prawo ochrony środowiska (t.j. Dz. U. 2024 poz. 54); wykonywana przy użyciu własnego transportu, obejmująca swoim zakresem odbiór odpadów wraz z załadunkiem, ważeniem i unieszkodliwianiem. Dalszy opis znajduje się w dokumentach postępowania
Vorherige Bekanntmachung: 585478-2024
Interne Kennung: ZOZ.DZP.271.51.PN.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90520000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit radioaktiven, giftigen, medizinischen und gefährlichen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.1. Usługa sukcesywnego odbioru odpadów medycznych określonych w: 1. Rozporządzeniu Ministra Klimatu z dnia 03.01.2020 r. (Dz. U. 2020 poz. 10) w sprawie katalogu odpadów pod numerem 18 01 – odpady z opieki okołoporodowej, diagnozowania, leczenia i profilaktyki medycznej; 2. Ustawie o odpadach z dnia 14.12.2012 r. (Dz. U. 2023 poz. 1587 ze zm.); 3. Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 21.10.2016 r. w sprawie wymagań i sposobu unieszkodliwiania odpadów medycznych i weterynaryjnych (Dz. U. 2023 poz. 1587 ze zm.); 4. Ustawie o przewozie towarów niebezpiecznych z dnia 19.08.2011 r. (t.j. Dz. U. 2024 poz. 643); 5. Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 05.10.2017 r. (Dz. U. 2017 poz. 1975) w sprawie szczegółowego sposobu postępowania z odpadami medycznymi; 6. Ustawie z dnia 27.04.2001 r. Prawo ochrony środowiska (t.j. Dz. U. 2024 poz. 54); wykonywana przy użyciu własnego transportu, obejmująca swoim zakresem odbiór odpadów wraz z załadunkiem, ważeniem i unieszkodliwianiem. Dalsze zapisy znajdują się w dokumentach postępowania