510014-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Żerków w 2026 roku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Żerków w 2026 roku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa zagospodarowania odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych polegająca na: 1) przyjmowaniu odpadów komunalnych przez Wykonawcę w miejscu przyjmowania odpadów komunalnych od operatora odbioru odpadów komunalnych, w sposób zgodny z prawem oraz wymaganiami wynikającymi z dokumentów zamówienia, 2) przetworzeniu przyjętych odpadów komunalnych w procesach odzysku (R), unieszkodliwiania (D) i/lub magazynowania w sposób zgodny z prawem, 3) realizacji obowiązków sprawozdawczo-informacyjnych, 4) realizacji usług i obowiązków związanych z wyrażonymi powyżej w pkt 1 – 3) usługami Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 8 do SWZ.
Interne KennungRPR.ZP.271.2.9.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001