510018-2025 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – WDROŻENIE ZINTEGROWANEGO SYSTEMU E-USŁUG PUBLICZNYCH DLA MIESZKAŃCÓW MOF ŁUKOWA
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWDROŻENIE ZINTEGROWANEGO SYSTEMU E-USŁUG PUBLICZNYCH DLA MIESZKAŃCÓW MOF ŁUKOWA
Beschreibung4.1. Nazwa nadana zamówieniu przez Zamawiającego WDROŻENIE ZINTEGROWANEGO SYSTEMU E-USŁUG PUBLICZNYCH DLA MIESZKAŃCÓW MOF ŁUKOWA Część 1 – system do zarządzania przedszkolami i żłobkiem Część 2 – zaplanowanie i wykonanie sieci Wi-Fi Mesh 4.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia została zawarty w załączniku nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne KennungZP.271.13.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZgodnie z art. 138 ust. 4 p.z.p. Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż 35 dni, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 p.z.p.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48771000 Softwarepaket mit allgemeinen Dienstprogrammen, 32410000 Lokales Netz, 32420000 Netzausrüstung, 72710000 Lokalnetz
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 – system do zarządzania przedszkolami i żłobkiem
Beschreibung6.1.1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup licencji oprogramowania do systemu dla przedszkoli i żłobka w Mieście Łuków. System ten ma stanowić kompleksowe rozwiązanie do zarządzania placówkami dla dzieci. Obejmować powinien podstawowe funkcje dydaktyczne takie jak ewidencjonowanie obecności na zajęciach i prowadzenie dziennika elektronicznego, komunikację z rodzicami, przyjmowanie e-płatności, a także zarządzanie kadrą nauczycielską i dziećmi w przedszkolu/żłobku. Dodatkowo system obsługiwać ma również procesy pomocnicze takie jak raportowanie oraz wspieranie procesów dydaktycznych i opiekuńczych.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48771000 Softwarepaket mit allgemeinen Dienstprogrammen
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 – zaplanowanie i wykonanie sieci Wi-Fi Mesh
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zaplanowanie i wykonanie sieci Wi-Fi Mesh (zaplanowanie, dostawa, instalacja oraz uruchomienie bezprzewodowej sieci Wi-Fi Mesh, w tym wykonanie niezbędnej infrastruktury kablowej sieć LAN oraz montaż i konfiguracja urządzeń sieciowych) w następujących lokalizacjach jednostek organizacyjnych Miasta Łuków
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32410000 Lokales Netz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 72710000 Lokalnetz