510021-2025 - Wettbewerb
Polen – Bankdienstleistungen – Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w wysokości 20 000 000,00 zł na sfinansowanie deficytu budżetu Gminy Wadowice na rok 2025
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w wysokości 20 000 000,00 zł na sfinansowanie deficytu budżetu Gminy Wadowice na rok 2025
BeschreibungUdzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w wysokości 20 000 000,00 zł na sfinansowanie deficytu budżetu Gminy Wadowice na rok 2025. 4.2 Planuje się wypłatę kredytu w kwocie 20.000.000,00 zł w transzach różnej wysokości w 2025 roku. Kredytobiorca zastrzega sobie możliwość przesunięcia terminu uruchomienia kredytu oraz niewykorzystania pełnej kwoty kredytu, poprzez złożenie dyspozycji na niższą kwotę.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66110000 Bankdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w wysokości 20 000 000,00 zł na sfinansowanie deficytu budżetu Gminy Wadowice na rok 2025. Planuje się wypłatę kredytu w kwocie 20.000.000,00 zł w transzach różnej wysokości w 2025 roku. Kredytobiorca zastrzega sobie możliwość przesunięcia terminu uruchomienia kredytu oraz niewykorzystania pełnej kwoty kredytu, poprzez złożenie dyspozycji na niższą kwotę. Szczegółowe informacje dotyczące zakresu i sposobu realizacji zamówienia opisane są w Rozdziale III SWZ „Projektowane Postanowienia Umowy”.
Interne KennungFN.271.1.2025