510023-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Imprägnieren von Textilien – SERVICII DE CURATARE SI IMPREGNARE REZERVE DE MOPURI PLATE DIN MICROFIBRA SI LAVETE DIN MICROFIBRA
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SERVICII DE CURATARE SI IMPREGNARE REZERVE DE MOPURI PLATE DIN MICROFIBRA SI LAVETE DIN MICROFIBRA
Beschreibung: Servicii de curățare și impregnare de mopuri și lavete pentru suprafețe, cu soluții dezinfectante, specifice fiecărui tip de suprafață și spațiu, care vor fi livrate în cutii dezinfectate, destinate transportării și depozitării mopurilor/lavetelor impregnate.
Interne Kennung: 1.5.01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98312100 Imprägnieren von Textilien
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Achiziţionarea de servicii de curatare si impregnare rezerve de mopuri şi lavete lavabile ce se vor utiliza în scopul realizării programului de curăţare şi dezinfecţie curentă, periodică şi terminală a suprafeţelor şi obiectelor din unitatea pentru îngrijiri medicale împreună cu servicii de identificare unică/ monitorizare şi trasabilitate a acestora în timpul utilizării, cu repectarea prevederilor Ordinului MS Nr.1761/2021 actualizat.
Interne Kennung: 1