Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18424300 Einweghandschuhe
Optionen:
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Miasto Kraków (PL213)
Land: Polen
510033-2026 - Competition
Poland – Disposable gloves – Dostawy rękawic nitrylowych
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDostawy rękawic nitrylowych
DescriptionDostawy rękawic nitrylowych zgodnie z SWZ i załącznikiem nr 1 do SWZ - w podziale na 2 pakiety
Internal identifier81/ZP/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedyes
Justification for the accelerated procedureW związku z koniecznością zabezpieczenia ciągłości leczenia pacjentów i nowych potrzeb istnieje pilna potrzeba udzielenia zamówienia na rękawice na skutek skrócenia ustawowych terminów w ustawie Pzp.
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 18424300 Disposable gloves
5. Lot
LotLOT-0001
TitlePakiet nr 1
Descriptiondostawy rękawic na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 1
Internal identifierPakiet nr 1
Options
Description of the optionsniewykorzystanie przez Kupującego przedmiotu umowy w zakresie do 50% łącznej wartości nie wymaga podania przyczyn i nie stanowi podstawy jego odpowiedzialności z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy. Ilości poszczególnych rodzajów towaru w opisie przedmiotu zamówienia mają charakter szacunkowy i orientacyjny. Kupujący zastrzega sobie możliwość zmiany przyjętych w umowie ilości, stosownie do swoich potrzeb. W przypadku niewyczerpania w okresie umowy wartości umowy Kupujący uprawniony będzie, na podstawie oświadczenia, złożonego Sprzedającemu przed upływem terminu obowiązywania umowy do przedłużenia terminu wykonywania dostaw do czasu pełnego wykonania umowy, lecz nie dłużej niż o 90 dni
LotLOT-0002
TitlePakiet nr 2
Descriptiondostawy rękawic na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 2
Internal identifierPakiet nr 2