2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dům Svobody Cheb
Beschreibung: Účelem veřejné zakázky je rekonstrukce a přístavba stávajícího objektu bývalého hotelu a celková revitalizace přilehlého areálu s cílem vybudovat moderní ubytovací zařízení. Předmětem veřejné zakázky je realizace díla – provedení rekonstrukce a přístavby stávajícího objektu č.p. 575/100 (dále jen jako „Dílo“). Dílo bude provedeno v souladu s Dokumentací pro provádění stavby zpracovanou společností Ing.Arch. Jakub Kuthan, se sídlem Spojovací 467, 25301 Hostivice, IČO 87577402, která tvoří přílohu č. 2 těchto zadávacích podmínek, a v souladu s vydaným Rozhodnutím č.j. MUCH 84534/202. Součástí předmětu veřejné zakázky jsou veškeré práce a dodávky, činnosti a úkony nutné k řádnému a včasnému provedení díla tak, jak je popsáno v těchto zadávacích podmínkách a jejich přílohách. Přesná specifikace předmětu veřejné zakázky a technické podmínky jsou uvedeny v dokumentaci pro provedení stavby a technické zprávě, které tvoří přílohu č. 2 těchto zadávacích podmínek (dále jen „DPS“) a ve slepém soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, který tvoří přílohu č. 3 těchto zadávacích podmínek (dále jen „soupis stavebních prací“). Podrobná specifikace povinností zhotovitele je dále uvedena v návrhu smlouvy o dílo (dále jen „smlouva o dílo“), který je přílohou č. 1 těchto zadávacích podmínek. Svou cenovou nabídku rozvede účastník zadávacího řízení (dále také „účastník“ nebo „dodavatel“) vyplněním soupisu stavebních prací. Součástí nabídky bude také návrh harmonogramu stavby (viz čl. 3.4. odst. 5 zadávacích podmínek). Pro stavební práce, které jsou předmětem plnění veřejné zakázky, platí příslušné normy ČSN EN ISO. Technické podmínky použitých výrobků a stavebních prací jsou specifikovány v soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr a výkresové části projektové dokumentace. Technické standardy (popisy jednotlivých částí stavby) se stanovením stavebně fyzikálních požadavků a technických parametrů konstrukcí, technologií, výrobků a materiálů a uživatelské standardy, které jednoznačně stanoví kvalitativní parametry a kompletní požadavky na konečnou podobu stavby, jsou detailně popsány v přiložené projektové dokumentaci, resp. v soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr a v závazném vzoru smlouvy o dílo. Veškeré použité výrobky musí splňovat příslušná ustanovení zákona č. 22/1997 Sb., o technických požadavcích na výrobky a o změně a doplnění některých zákonů. 2.5. Případné nutné zábory pro výstavbu, výkopová povolení, přeložky, vytýčení sítí apod. bude dodavatel zajišťovat na své vlastní náklady, přičemž náklady potřebné pro vyřízení a realizaci těchto činností a prací musí být zahrnuty v nabídkové ceně. Dopravní vzdálenosti pro odvoz vytěženého materiálu budou určeny dodavatelem. Dodavatel je povinen nakládat s vytěženým materiálem v souladu se zákonem č. 541/2020 Sb., o odpadech, a podmínkami stanovenými v příloze č. 6 těchto zadávacích podmínek. Dodavatel je povinen se před podáním nabídky seznámit se všemi obecně závaznými právními předpisy a platnými normami, které se vztahují k předmětu plnění veřejné zakázky. Dodavatel je odpovědný za to, že veřejná zakázka bude plněna v souladu se všemi obecně závaznými právními předpisy a platnými normami, které se vztahují k předmětu plnění veřejné zakázky. Při provádění díla, tj. v průběhu realizačních prací, je nutno postupovat tak, aby byl kontinuálně umožněn vjezd vozidlům záchranného integrovaného systému, zejména vozidlům hasičského záchranného sboru, vozidlům jednotek požární ochrany a zdravotnické záchranné služby. Součástí plnění je též provedení dalších stavebních, zemních a souvisejících prací a dodávek, které jsou nezbytné pro řádné splnění veřejné zakázky. Při plnění veřejné zakázky je vybraný dodavatel povinen zajistit úplné a bezvadné kompletní provedení všech stavebních a montážních prací a konstrukcí včetně dodávek potřebných materiálů, zařízení nezbytných pro řádné dokončení provozuschopného díla a dále provedení všech činností souvisejících s dodávkou stavebních a montážních prací a konstrukcí, jejichž provedení je pro řádné dokončení díla nezbytné (např. zařízení staveniště, bezpečností opatření apod.). Součástí veřejné zakázky je rovněž inženýrská činnost nezbytná pro realizaci stavby. Stavba je navržena v souladu s platnou legislativou a respektuje výsledky dosud provedených průzkumů. Součástí realizace díla je také: a) zpracování dokumentace skutečného provedení díla v listinné podobě, b) zajištění všech nezbytných průzkumů nutných pro řádné provedení a dokončení díla, c) zajištění a provedení všech opatření organizačního a stavebně technologického charakteru k řádnému provedení díla, d) veškeré práce a dodávky související s bezpečnostními opatřeními na ochranu lidí a majetku, e) zřízení, odstranění a zajištění zařízení staveniště včetně napojení na inženýrské sítě, f) likvidace, odvoz a uložení vybouraných hmot a stavební suti na skládku včetně poplatku za uskladnění v souladu s ustanoveními zákona č. 541/2020 Sb., o odpadech, g) uvedení všech povrchů dotčených stavbou do původního stavu, h) zajištění bezpečnosti práce a ochrany životního prostředí, i) provedení přejímky stavby, j) zajištění všech nezbytných zkoušek, atestů a revizí podle ČSN a případných jiných právních nebo technických předpisů platných v době provádění a předání díla, kterými bude prokázáno dosažení předepsané kvality a předepsaných technických parametrů díla, péče o nepředané objekty a konstrukce stavby, jejich ošetřování, pojištění atd., k) zkušební protokoly, revizní zprávy, atesty a doklady dle zákona č. 22/1997 Sb., o technických požadavcích na výrobky a o změně a doplnění některých zákonů v platném znění, prohlášení o shodě, seznam doporučených náhradních dílů, předepsané ochranné a bezpečnostní pomůcky, l) závazek převzetí garance a odpovědnosti za záruky, závady a nedostatky za objekt. Zadatel nezveřejňuje předpokládanou hodnotu veřejné zakázky.
Interne Kennung: Dům Svobody Cheb
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen, Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212410 Bauarbeiten für Hotelgebäude
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen