510115-2026 - Ergebnis
Polen – Werbekampagnen – Zawarcie umowy ramowej z dwiema Agencjami Kreatywnymi (ATL/BTL)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZawarcie umowy ramowej z dwiema Agencjami Kreatywnymi (ATL/BTL)
Beschreibung1. Przedmiotem Zamówienia jest zawarcie umów ramowych z dwiema agencjami reklamowymi do realizacji długofalowych działań marketingowych oraz w zakresie kompleksowej obsługi kampanii ATL i BTL. Przedmiotem i celem umowy ramowej jest określenie zasad i warunków udzielania zamówień wykonawczych, jakie mogą zostać udzielone w okresie obowiązywania umowy ramowej. Umowa ramowa opisuje ogólne warunki współpracy bez zaciągania zobowiązania dla żadnej ze stron. 2. W ramach bieżącej współpracy, agencja będzie realizowała m.in. następujące rodzaje zadań: 2.1. Kompleksowa obsługa kampanii ATL i BTL w zakresie opracowania strategii, kreacji oraz produkcji wszystkich materiałów kampanijnych; 2.2. Przygotowywanie key visual (dalej KV) kampanijnych wraz z opracowaniem tekstu do materiału, według opisanej specyfiki w briefie. W ramach przygotowania KV, w zależności od koncepcji prace uwzględniają: ewentualny zakup zdjęcia, rysunek, grafikę, przygotowanie plików produkcyjnych oraz wersji elektronicznych, przeformatowania (m.in. prasa, banery na stronę outdoor); www.gkpge.pl,2.3. Przygotowywanie oraz produkcja materiałów BTL; 2.4. Opracowanie linii kreatywnej oraz produkcja materiałów reklamowych do wszelkich działań promocyjnych np. wspierających projekty sponsorskie PGE związane z mecenatem kultury i sportu, wsparcie działalności CSR, wizerunkowa i/lub edukacyjna komunikacja projektów strategicznych realizowanych w Grupie PGE, projekty z zakresu employer brandingu; 2.5. Obsługa Client Service w pełnym zakresie; 2.6. Prace kreatywne: przygotowania projektów graficznych, scenariuszy filmowych wraz ze storyboardami, scenariuszy radiowych oraz nadzór kreatywny nad procesem produkcyjnym (produkcja filmów, spotów radiowych, materiałów printowych); 2.7. Kompleksowy nadzór Agencji nad realizacją przez podwykonawców obsługiwanych projektów. 3. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został opisany w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), Załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Interne KennungPOST/PGE/PGE/DZ/00182/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen, 79341000 Werbedienste, 79341100 Werbeberatung, 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sponsoring wydarzenia "Sylwester z Dwójką"
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79341000 Werbedienste, 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen, 79341100 Werbeberatung, 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design