510117-2025 - Wettbewerb
Polen – Defibrillator – Dostawa sprzętu do resuscytacji krążeniowo-oddechowej jako wyposażenie pracowni Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku ukierunkowane na kształcenie praktyczne na kierunku: ratownictwo medyczne
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu do resuscytacji krążeniowo-oddechowej jako wyposażenie pracowni Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku ukierunkowane na kształcenie praktyczne na kierunku: ratownictwo medyczne
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż, dostawa oraz przeniesienie na Zamawiającego własności sprzętu/wyposażenia, szczegółowo wyspecyfikowanego we Wzorze formularza ofertowego, odpowiedniego dla danej części zamówienia, stanowiących załączniki do SWZ, dla kierunku ratownictwo medyczne Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku. 2. Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach projektu; „Wyposażenie pracowni Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku ukierunkowane na kształcenie praktyczne na kierunkach pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne i fizjoterapia” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027, Priorytet FEPK.05 Przyjazna przestrzeń społeczna, Działanie FEPK.05.01 Edukacja. Zadanie 2 - Wyposażenie pracowni Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku ukierunkowane na kształcenie praktyczne na kierunku: ratownictwo medyczne. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi, odpowiedni dla danej części, na jakie zostało podzielone zamówienie, Wzór Formularza ofertowego wraz z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ) - Załącznik nr 1a, 1b, 1c, 1d do SWZ.
Interne KennungDO.262.14.25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44611200 Atemschutzgeräte, 33112200 Ultraschallanlage, 33172000 Ausrüstung für Anästhesie und Reanimation, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
LosLOT-0001
TitelZADANIE 1 – Pakiet 1
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Wzór Formularza ofertowego wraz z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ) Załącznik nr 1a do SWZ
Interne KennungDO.262.14.25 - 1
LosLOT-0002
TitelZADANIE 2 – Pakiet 2
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Wzór Formularza ofertowego wraz z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ) Załącznik nr 1b do SWZ
Interne KennungDO.262.14.25 - 2
Haupteinstufung (cpv): 44611200 Atemschutzgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
LosLOT-0003
TitelZADANIE 3 – Pakiet 3
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Wzór Formularza ofertowego wraz z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ) Załącznik nr 1c do SWZ
Interne KennungDO.262.14.25 - 3
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
LosLOT-0004
TitelZADANIE 4 – Pakiet 4
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Wzór Formularza ofertowego wraz z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ) Załącznik nr 1d do SWZ
Interne KennungDO.262.14.25 - 4
Haupteinstufung (cpv): 33172000 Ausrüstung für Anästhesie und Reanimation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte