510126-2026 - Wettbewerb
Polen – Frontschaufellader mit Baggerlöffel – Zakup sprzętu dla Powiatowego Zarządu Dróg w Łasku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup sprzętu dla Powiatowego Zarządu Dróg w Łasku
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu dla Powiatowego Zarządu Dróg w Łasku. Zakres dostawy obejmuje następujące 5 CZĘŚCI ZAMÓWIENIA: I. Dostawę 1 szt. koparko-ładowarki zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia; II. Dostawę 1 szt. ciągnika komunalnego, zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia; III. Dostawę 1 szt. przyczepy wywrotki, zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia; IV. Dostawę 1 szt. samochodu wywrotki, zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia; V. Dostawę 1 szt. ramienia koszącego, zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. 2. Przedmiot zamówienia winien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia. b) być nowy i zgodny z obowiązującymi normami. c) posiadać komplet dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43251000 Frontschaufellader mit Baggerlöffel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16700000 Traktoren, 16520000 Entladewagen für die Landwirtschaft, 34134000 Pritschen- und Kipplastwagen, 16310000 Mäher
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa 1 szt. koparko-ładowarki
BeschreibungMoc homologowana min. 109 kM Amortyzacja ramienia koparkowego lub układ równoważny, układ automatycznego poziomowania łyżki ładowarkowej Maksymalna głębokość kopania nie mniej niż 5,80m, zasięg na poziomie gruntu od osi obrotu ramienia nie mniej niż 6,40m zasięg od osi maszyny nie mniej niż 7,00m Udźwig min. 1082kg z wysuwem i min. 1885kg bez wysuwu Wielofunkcyjna łyżka ładowarkowa typu 6w1 z widłami o poj. Min. 1,0m3 Wysokość załadunku min. 3,20m, wysokość wyładunku 2,72m Łyżka skarpowa uchylna 1500mm Łyżka koparkowa 610mm Głowica frezująca Skrzynka narzędziowa, system Torque Lock
Optionen
Beschreibung der OptionenNie przewiduję prawa opcji
LosLOT-0002
TitelDostawa 1 szt. ciągnika komunalnego
BeschreibungSilnik poj. od 5.0 l, 6 cylindrowy, wyposażony w minimum 16 zaworów Gwarancja min. 24 miesiące Przedni TUZ z zaworem WOM niezależny zamontowany z tyłu - obroty WOM min. 540/1000 obr./min. Możliwość załączania WOM z błotnika tylnego Pompa hydrauliczna nie mniej niż 100 l/min Moc homologowana min. 150KM Dokumentacja umożliwiająca rejestrację pojazdu w Polsce m.in. deklaracja zgodności producenta Szerokie ogumienie pneumatyczne, bezdętkowe, o konstrukcji radialnej, przeznaczone do prac komunalnych, przemysłowych oraz transportowych Skrzynia biegów mechaniczna, manualna min 24/ 24 biegów z automatycznym trzystopniowym wzmacniaczem momentu Hydraulika zewnętrzna 4 sekcje niezależne z tyłu i 2 sekcje z przodu Homologacja na 2 osoby obciążniki tylnych kół min. 500 kg Silnik spalinowy (np. wysokoprężny), spełniający aktualne normy emisji spalin Stage V wycieraczka szyby przedniej i tylnej elektryczne lusterka zewnętrzne, podgrzewane Oświetlenie robocze tylne min. 2 reflektory Oświetlenie robocze przednie min. 4 reflektory Oświetlenie ostrzegawcze min. 2 lampy koloru pomarańczowego typu błyskowego led Kabina ogrzewana klimatyzowana i wentylowana Listwa dolna zaczepowa Zewnętrzne sterowanie podnośnikiem Regulowana kierownica Udźwig tylnego podnośnika min 5000 kg Udźwig przedniego podnośnika min 2000 kg Maksymalna prędkość konstrukcyjna ciągnika nie może przekraczać 40 km/h Biegi pełzające – prędkość minimalna maksimum 0,2 km/h napęd 4x4 włączany systemem elektro-hydraulicznym Min. trzy obwody hydrauliczne do napędu urządzeń Szyby kabiny (tylna oraz szyby boczne) muszą być konstrukcyjnie przystosowane do otwierania/uchylania. Zbiornik AdBlue min 45 l Zbiornik paliwa min 150 l Hamulce przyczepy 1 i 2 obwodowe Książka serwisowa Siedzenie pasażera z pasem bezpieczeństwa Fotel kierowcy amortyzowany z pasem bezpieczeństwa Wyposażenie dodatkowe: gaśnica, trójkątna tablica wyróżniająca, trójkąt ostrzegawczy
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
LosLOT-0003
TitelDostawa 1 szt. przyczepy wywrotki
BeschreibungDopuszczalna masa całkowita min. 8100 kg Dopuszczalna masa własna min. 2000 kg Wymiar skrzyni ładunkowej: min. dł. 4000mm, min. szer. 2000mm System wywrotu: trójstronny, cylinder teleskopowy Tylny zaczep manualny, sztywny Tylne wyjścia hydrauliki, hamulców, do drugiej przyczepy Dokumentacja umożliwiająca rejestrację pojazdu w Polsce m.in. deklaracja zgodności producenta Dopuszczalna ładowność przyczepy: nie mniejsza niż 6000 kg Liczba osi 2 Rozstaw osi do 2000mm Wysokość burty 500 + 500 mm Gwarancja min. 24 miesiące
Haupteinstufung (cpv): 34134200 Kipplastwagen
LosLOT-0004
TitelDostawa 1 szt. samochodu wywrotki
BeschreibungFabrycznie nowy o DMC do 3,5t i min 140kM Rok prod. 2026 norma emisji spalin min. Euro 6 Kabina min. 5 osobowa Długość min. 7m Skrzynia na sprzęt drobny (piły, kosy) o wymiarach min 60x60x200 cm Skrzynia samowyładowcza (wywrotka) ze stelażem i plandeką Fabrycznie montowany HAK uciąg min. 2500kg Skrzynia manualna Komplet dokumentów do rejestracji Rodzaj paliwa – olej napędowy Gwarancja min. 24 miesiące Autoryzowany serwis na terenie RP w odległości maksymalnej 100km. Minimalna ładowność pojazdu po zabudowie min. 800kg Ładowność musi wynikać z dokumentów homologacyjnych pojazdu po wykonaniu zabudowy i obejmować pojazd gotowy do eksploatacji, z kompletnym wyposażeniem wymaganym przepisami prawa. Skrzynia ładunkowa: długość wewnętrzna skrzyni: minimum 3 400 mm, szerokość wewnętrzna skrzyni: minimum 2 000 mm, wysokość burt: minimum 400 mm, burty aluminiowe lub stalowe, otwierane, z możliwością szybkiego demontażu, podłoga wykonana z blachy stalowej o grubości zapewniającej bezpieczny transport materiałów sypkich. Wywrot: hydrauliczny, trójstronny (na tył oraz na obie strony), sterowanie wywrotem z kabiny lub z zewnętrznego panelu sterowania, zabezpieczenie uniemożliwiające przypadkowe uruchomienie wywrotu.
LosLOT-0005
TitelDostawa 1 szt. ramienia koszącego
BeschreibungRamię min. 7 m przystosowana do pracy z ciągnikiem o mocy od 150 KM z kosiarką i mulczerem: Moc kosiarki – na pompie hydraulicznej– min. 120 KM; Ramię wewnętrzne o wysówie powyżej 0,5m , które umożliwia zwiększenie zasięgu kosiarki, mocowane na tylny TUZ; połączenie ramion kute lub odlewane, (trwałe, które gwarantują sztywność połączeń) umożliwiające prace z głowicą powyżej 300 kg wagi na pełnym zasięgu ramienia, powyżej 6 m. ciśnienie pracy w układzie min. 350 Bar przepływ w pompie min. 100 l/min. waga min. 900 kg Gwarancja min. 24 miesiące Głowica kosiarki: ciśnienie pracy w układzie min. 350 Bar szerokość głowicy do wycinania krzaków i traw – 110-120 cm. Głowica powinna posiadać noże nie uszkadzające wału roboczego, nie obijające się o wał podczas pracy. głowica przystosowana do zamontowania na ramieniu hydraulicznym objętym niniejszą specyfikacją łożyska baryłkowe o średnicy czopów min. 60-80 mm na wale tnącym obroty wału min. 3100 obr./min. zasilanie – hydrauliczne waga min. 300 kg Bezpiecznik najazdowy obrotu ramienia min. 90° Sterowanie ramieniem za pomocą joysticka elektronicznego Chłodnica oleju sterowana elektronicznie zastosowana w kosiarce do pracy w warunkach wysokiego zapylenia oraz wysokiej temperatury otoczenia Gwarancja min. 24 miesiące Mulczer: ciśnienie pracy w układzie min. 350 Bar szerokość robocza głowicy do wycinania krzaków i traw – 75-100 cm. Głowica powinna posiadać noże nie uszkadzające wału roboczego, nie obijające się o wał podczas pracy, rozdrabniające krzaki i gałęzie o średnicy do 12 cm. głowica przystosowana do zamontowania na ramieniu hydraulicznym objętym niniejszą specyfikacją zasilanie – hydrauliczne waga min. 200 kg Bezpiecznik najazdowy obrotu ramienia min. 90° Sterowanie ramieniem za pomocą joysticka elektronicznego Chłodnica oleju sterowana elektronicznie zastosowana w kosiarce do pracy w trudnych warunkach Gwarancja min. 24 miesiące