510136-2026 - Ergebnis
Tschechien – Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen – Oprava komunikace II/212 Lazy - Zlatá, úsek č. 2
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOprava komunikace II/212 Lazy - Zlatá, úsek č. 2
BeschreibungPředmětem plnění Minitendru s názvem: „Oprava komunikace II/212 Lazy - Zlatá, úsek č. 2“ je provedení stavebních prací spočívajících v následujícím plnění: Jedná se o opravu silnice II. třídy č. 212 ve staničení 17,216 – 19,140 km (délka úseku = 1.924 bm) mezi místní částí Lazy obce Lázně Kynžvart a místní částí Zlatá obce Kynšperk nad Ohří. V rámci opravy vozovky bude provedeno lokální frézování tl. 20 mm, vyrovnávky lokálních nerovností v ploše a propadlých okrajů vozovky z ACP 16+, položení ložné vrstvy z ACL 16+ tl. 50 mm a obrusné vrstvy ACO 11+ tl. 40 mm. Po dokončení opravy krytu vozovky bude provedeno doplnění krajnic z frézované asfaltobetonové směsi nebo drceného kameniva, nové vodorovné značení (vodící čáry ze stěrkovacího plastu) a doplnění svislého značení a vodících sloupků.
Interne Kennung41/ODO/2026
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen, 45233223 Aufbringen von Fahrbahnschichten
5. Los
LosLOT-0001
TitelOprava komunikace II/212 Lazy - Zlatá, úsek č. 2“