2. Verfahren
Verfahren
Titel: VT Levering Spectra Optia
Beschreibung: Maastricht UMC+ is voornemens een overeenkomst te sluiten voor de levering en gebruiksklare installatie van twee Spectra Optia-aferesesystemen, met een optie voor één aanvullend systeem, inclusief de voor het beoogde gebruik benodigde softwareprotocollen, vullers, bloedverwarmers, apparatuurgebonden disposables, onderhoud en scholing. De systemen zijn bestemd voor therapeutische aferese, celcollectie en celverwerking binnen Maastricht UMC+. twee Spectra Optia-aferesesystemen, met een optie voor één aanvullend systeem
Interne Kennung: EA-2006-203
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33194000 Geräte und Instrumente für Transfusion und Infusion
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1