See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizare Medicamente si produse farmaceutice pentru sectiile clinice ale INSTITUTULUI NATIONAL DE ENDOCRINOLOGIE C.I.PARHON
Beschreibung: Obiectivul general al acestei achiziții îl constituie atât desfășurarea asistenței medicale în condiții optime, cât și asigurarea celor mai bune condiții de tratament pacienților prin achiziționarea capsulelor de IOD de cea mai bună calitate. Pentru acest lucru se vor incheia Acorduri-Cadru cu primii 3 furnizori din calsamentul rezultat în urma evaluării ofertelor, pentru 24de luni, pentru fiecare lot in parte. In cazul in care numarul ofertantilor este mai mic de 3, Autoritatea contractanta va incheia acordul cadru numai cu acel/acei ofertanti a caror oferta este declarata admisibila. Solicitarile de clarificari vor fi transmise de catre operatorii economici cu 20 zile inainte de termenul limita pentru primirea ofertelor, iar raspunsurile la clarificari vor fi transmise in SICAP in a 11 a zi dinaintea termenului limită stabilit în Anunțul de participare, pentru depunerea ofertelor. Cantitățile minime și maxime stabilite de Autoritatea Contractantă sunt cele precizate în Caietul de Sarcini și Anexa la acesta și reprezintă estimări ale unor cantități care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru și nu cantitățile exacte care vor fi achiziționate,acestea din urmă putând fi mai mici, egale sau mai mari raportat la cele estimate, în funcție de necesitățile efective ale Autorității Contractante. Valorile maxime ale Contractelor subsecvente se regăsesc de asemenea, în cadrul Anexei la Caietul de sarcini, parte din documentația de atribuire.
Interne Kennung: 4505367_2025_PAAPD1570576
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ACIDUM ACETYLSALICYLICUM 500 mg
Beschreibung: Furnizare de medicamente conform specifcatiilor aferent lotului corespondent din caietului de sarcini
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: ACIDUM ACETYLSALICYLICUM 75 MG
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: ACIDUM ASCORBICUM 750 MG/5ML
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: ACIDUM ASCORBICUM 100MG/1ML*5ML
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: ACIDUM ZOLEDRONICUM 4 mg/5 ml
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: ACICLOVIRUM 3MG/G
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: ADENOSINUM 5MG/ML SOL INJ
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: ALBUMINUM HUMANUM 200 G/L 100 ML
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: ALBUMINUM HUMANUM 200G/L 50 ML
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: ALPRAZOLAMUM 1 MG
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: ALPRAZOLAMUM 0,5MG
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: ALLOPURINOLUM 100 MG
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: AMOXICILINUM + ACIDUM CLAVULANICUM 400mg/57mg/5ML
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: AMINOPHYLLINUM 24 mg / ml - 10 ml
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: AMLODIPINUM 10 mg
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: AMOXICILLINUM + ACIDUM CLAVULANICUM 1000MG/200MG pulbere pt. sol. Inject.
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: AMOXICILLINUM + ACIDUM CLAVULANICUM 875MG/125MG
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: APIXABANUM 5 MG
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: ACIDUM PAMIDRONICUM 3MG/ML*10ML
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: ASPARTAT POTASIU/ASPARTAT MAGNEZIU 39MG/12 MG
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: AZITHROMYCINUM 15MG/G pic.oft. * 6
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: ATORVASTATINUM 20 MG
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: ATORVASTATINUM 80 MG
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: ACIDUM TRANEXAMICUM 100 MG/ML
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: BISACODILUM 5 MG
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: BETAHISTINUM 24 MG
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: BISOPROLOLUM 5 mg
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: CLONAZEPAM 2 MG
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: CABERGOLINA 0,5 MG
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: CARBO MEDICINALIS 250 MG
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: CANDESARTANUM CILEXETIL 16 MG
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: CALCITRIOLUM 0.25 MCG
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: CALCITRIOLUM 0.50 MCG
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: CAPTOPRILUM 25 mg
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: CAPTOPRILUM 50 mg
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: COMPLEX DE HIDROXID DE FIER(III) SUCROZA 100 MG FER/5 ML
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: CARVEDILOLUM 12.5 mg
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: CEFTRIAXONUM 1 G
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: CEFAZOLIN 1 G PULB SOL INJ
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: CHLORPHENAMINUM 4 MG
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: CLOPIDOGRELUM 75 MG
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: CIPROFLOXACINUM 500 mg
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: CIPROFLOXACINUM 100 mg/10 ml
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: CIPROFLOXACINUM 3 MG/ML PIC OFT * 5ML
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: CLONIDINUM 0,15 MG
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: CHLORQUINALDOLUM 100 MG
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: CLORURA DE POTASIU 1000 MG/plic, 524.45 mg POTASIU
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: CINACALCETUM 30 MG
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: COMBINATII DE ENZIME PANCREATICE
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: CYANOCOBALAMINUM 1000 MCG/ML SOL INJ
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: CYPROTERONUM 50 MG
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Titel: CALCIU D3 600MG/200 UI CPR
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Titel: CALCIU D3 500MG/200 UI CPR
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: COMBINATII (ATORVASTATINUM + EZETIMIBUM) 40mg/10mg
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0055
Titel: COMBINATII (ROSUVASTATINUM + EZETIMIBUM) 20mg/10mg
Interne Kennung: 55
Los: LOT-0056
Titel: COMBINATII(LEVOTHYROXINUM + LIOTHYRONINUM) 100mcg/20mcg
Interne Kennung: 56
Los: LOT-0057
Titel: COMBINATII (BETHAMETASONUM/CHLORAMFENICOL UM 2MG/5 MG/G ung OFT
Interne Kennung: 57
Los: LOT-0058
Titel: COMBINATII (BETHAMETASONUM/CHLORAMFENICOLUM 2MG/5MG/ML ) PIC OFT
Interne Kennung: 58
Los: LOT-0059
Titel: COMBINATII (BACITRACINA+NEOMICINA) PULBERE
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0060
Titel: COMBINATII (BACITRACINA+NEOMICINA) UNGUENT
Interne Kennung: 60
Los: LOT-0061
Titel: COMBINATII (ESTRADIOLUM+NORGESTRELUM) 2MG/0.5MG *21
Interne Kennung: 61
Los: LOT-0062
Titel: COMBINATII (SPIRONOLACTONUM+FUROSEMIDUM 50/20MG)
Interne Kennung: 62
Los: LOT-0063
Titel: COMBINATII (CARBONAT CALCIU/CARBONAT MAGNEZIU/TRISILICAT MAGNEZIU 489/11/6 MG) CPR MAST
Interne Kennung: 63
Los: LOT-0064
Titel: COMBINATII (SACUBITRILUM + VALSARTANUM 24MG/26MG)
Interne Kennung: 64
Los: LOT-0065
Titel: COMBINATII (SACUBITRILUM + VALSARTANUM 49MG/51MG)
Interne Kennung: 65
Los: LOT-0066
Titel: COMBINATII (PARACETAMOLUM + IBUPROFENUM 1000MG/300MG) *100 ML
Interne Kennung: 66
Los: LOT-0067
Titel: COMBINATII DE TIP OCUFLASH BLUE PIC OFT
Interne Kennung: 67
Los: LOT-0068
Titel: COMBINATII DE TIP SPERSSALERG (ANTAZOLINA/TETRIZOLINA 0.5/0.4 MG/ML) SOL OFT
Interne Kennung: 68
Los: LOT-0069
Titel: COMBINATII (TRAMADOLUM + PARACETAMOLUM) 37.5 mg/325 mg
Interne Kennung: 69
Los: LOT-0070
Titel: COMBINATII (BETAMETHAZONA+GENTAMICINA+CLOTRIMAZOL 0.5MG+10MG+1 MG / G
Interne Kennung: 70
Los: LOT-0071
Titel: COMBINAŢII (TOBRAMYCINUM + DEXAMETHASONUM) 3MG/1MG/G
Interne Kennung: 71
Los: LOT-0072
Titel: COMBINATII DE TIP MICROCLISMA PT EVACUARE ADULTI
Interne Kennung: 72
Los: LOT-0073
Titel: COMBINATII DE TIP PROBIOTIC
Interne Kennung: 73
Los: LOT-0074
Titel: DAPAGLIFLOZINUM 10 MG
Interne Kennung: 74
Los: LOT-0075
Titel: DESMOPRESSINUM 120 MCG liofilizat oral
Interne Kennung: 75
Los: LOT-0076
Titel: DESMOPRESSINUM 60MCG liof ilizat oral
Interne Kennung: 76
Los: LOT-0077
Titel: DEXAMETHASONUM 8 MG/2ML
Interne Kennung: 77
Los: LOT-0078
Titel: DEXAMETHASONUM 4MG
Interne Kennung: 78
Los: LOT-0079
Titel: DEXAMETHASONUM 1MG/ML
Interne Kennung: 79
Los: LOT-0080
Titel: DEXKETOPROFENUM 25 MG
Interne Kennung: 80
Los: LOT-0081
Titel: DIAZEPAMUM 10 mg
Interne Kennung: 81
Los: LOT-0082
Titel: DIAZEPAMUM 5 mg/ml - 2 ml
Interne Kennung: 82
Los: LOT-0083
Titel: DIAZEPAMUM DESITIN 5mg/2,5ml
Interne Kennung: 83
Los: LOT-0084
Titel: DYDROGESTERON 10 MG
Interne Kennung: 84
Los: LOT-0085
Titel: DIGOXINUM 0,5MG/2ML
Interne Kennung: 85
Los: LOT-0086
Titel: DEXMEDETOMIDINUM 100 MCG/ML * 2ML
Interne Kennung: 86
Los: LOT-0087
Titel: DOPAMINUM 5 MG/ML * 10ML
Interne Kennung: 87
Los: LOT-0088
Titel: DESLORATADINUM 5MG
Interne Kennung: 88
Los: LOT-0089
Titel: DIOSMECTITA 3G/PLIC
Interne Kennung: 89
Los: LOT-0090
Titel: DROTAVERINUM 40 mg
Interne Kennung: 90
Los: LOT-0091
Titel: DROTAVERINUM 40 mg/2 ml
Interne Kennung: 91
Los: LOT-0092
Titel: DOXAZOSINUM 4 MG
Interne Kennung: 92
Los: LOT-0093
Titel: DENOSUMAB 60 MG
Interne Kennung: 93
Los: LOT-0094
Titel: EMPAGLIFLOZINUM 10 MG
Interne Kennung: 94
Los: LOT-0095
Titel: EDOXABANUM 30 MG
Interne Kennung: 95
Los: LOT-0096
Titel: EDOXABANUM 60 MG
Interne Kennung: 96
Los: LOT-0097
Titel: ENALAPRILUM 1.25 mg/ml
Interne Kennung: 97
Los: LOT-0098
Titel: EPINEPHRINUM 1MG/1ML
Interne Kennung: 98
Los: LOT-0099
Titel: EPHEDRINI HYDROCLORIDUM 50MG/ML -1ML
Interne Kennung: 99
Los: LOT-0100
Titel: EPLERENONUM 25 MG
Interne Kennung: 100
Los: LOT-0101
Titel: ESOMEPRAZOLUM 40 MG
Interne Kennung: 101
Los: LOT-0102
Titel: ESOMEPRAZOLUM 20 MG
Interne Kennung: 102
Los: LOT-0103
Titel: ESTRIOLUM 0.5 MG *15 OV
Interne Kennung: 103
Los: LOT-0104
Titel: ETAMSYLATUM 250MG/2ML
Interne Kennung: 104
Los: LOT-0105
Titel: ETORICOXIBUM 60 MG
Interne Kennung: 105
Los: LOT-0106
Titel: FAMOTIDINUM 20 MG
Interne Kennung: 106
Los: LOT-0107
Titel: FENOFIBRATUM 145 MG
Interne Kennung: 107
Los: LOT-0108
Titel: FLUDROCORTISONUM 0.1 MG
Interne Kennung: 108
Los: LOT-0109
Titel: FLUOROMETHOLONUM 2MG/ML
Interne Kennung: 109
Los: LOT-0110
Titel: FENTANYLUM 0.05 MG/ML SOL INJ
Interne Kennung: 110
Los: LOT-0111
Titel: FRESUBIN COMBINATII X 500 ML
Interne Kennung: 111
Los: LOT-0112
Titel: FLUMAZENILUM 0.1MG/ML
Interne Kennung: 112
Los: LOT-0113
Titel: FURAZOLIDONUM 100 MG
Interne Kennung: 113
Los: LOT-0114
Titel: FUROSEMIDUM 20 MG/2 ML
Interne Kennung: 114
Los: LOT-0115
Titel: FUROSEMIDUM 40 mg
Interne Kennung: 115
Los: LOT-0116
Titel: GABAPENTINUM 400 MG
Interne Kennung: 116
Los: LOT-0117
Titel: GENTAMICINUM 80 MG/2ML
Interne Kennung: 117
Los: LOT-0118
Titel: GLYCEROLUM 2100 MG SUPOZ ADULTI
Interne Kennung: 118
Los: LOT-0119
Titel: GLYCEROLUM 1405 MG SUPOZ COPII
Interne Kennung: 119
Los: LOT-0120
Titel: GLICLAZIDUM 60 MG
Interne Kennung: 120
Los: LOT-0121
Titel: GLUCAGONUM 1MG/ML
Interne Kennung: 121
Los: LOT-0122
Titel: GEL OFTALMIC DE TIP CORNEREGEL
Interne Kennung: 122
Los: LOT-0123
Titel: HALOPERIDOLUM 2 mg / ml - solutie orala
Interne Kennung: 123
Los: LOT-0124
Titel: HEPARINUM 100000 UI/30g gel
Interne Kennung: 124
Los: LOT-0125
Titel: HYDROCORTISONUM 100MG
Interne Kennung: 125
Los: LOT-0126
Titel: HYDROCORTISONUM 19,6MG/5ML
Interne Kennung: 126
Los: LOT-0127
Titel: HYDROCORTISONUM 10 MG
Interne Kennung: 127
Los: LOT-0128
Titel: HYDROCORTISONUM 3.35 MG/ML , FL UNIDOZA
Interne Kennung: 128
Los: LOT-0129
Titel: INDOMETACINUM 50 MG SUPOZ
Interne Kennung: 129
Los: LOT-0130
Titel: INDAPAMIDUM SR 1,5mg
Interne Kennung: 130
Los: LOT-0131
Titel: IOMEPROLUM 400 MG/ML 100ML
Interne Kennung: 131
Los: LOT-0132
Titel: IOHEXOLUM 350 mg I/ml 100ml
Interne Kennung: 132
Los: LOT-0133
Titel: IOPROMIDUM 370 , 768.86MG/ML SOL INJ 100 ML
Interne Kennung: 133
Los: LOT-0134
Titel: IBUPROFENUM 400 MG
Interne Kennung: 134
Los: LOT-0135
Titel: IBUPROFENUM 100MG/5 ML SIROP
Interne Kennung: 135
Los: LOT-0136
Titel: ISOSORBIDI MONONITRAS 40 mg
Interne Kennung: 136
Los: LOT-0137
Titel: INSULINE UMANE 100UI/ML -3ML SOLUTIE
Interne Kennung: 137
Los: LOT-0138
Titel: INSULINUM GLULIZINA 100U/ML
Interne Kennung: 138
Los: LOT-0139
Titel: INSULINUM GLARGINE 100 UI/ml x 3 ml
Interne Kennung: 139
Los: LOT-0140
Titel: INSULINUM LISPRO 100UI/MLX3ML SOLUTIE
Interne Kennung: 140
Los: LOT-0141
Titel: INSULINUM DETEMIR 100 U/ML X 3 ML
Interne Kennung: 141
Los: LOT-0142
Titel: IRBESARTANUM 150 MG
Interne Kennung: 142
Los: LOT-0143
Titel: KETAMINUM 50MG/ML 10 ML
Interne Kennung: 143
Los: LOT-0144
Titel: KETOPROFENUM 100 MG/2ML
Interne Kennung: 144
Los: LOT-0145
Titel: KETOPROFENUM 25MG/G GEL
Interne Kennung: 145
Los: LOT-0146
Titel: KETOCONAZOLUM 200 MG
Interne Kennung: 146
Los: LOT-0147
Titel: KANAMYCINUM + HYDROCORTISONUM 5mg/10mg/g
Interne Kennung: 147
Los: LOT-0148
Titel: LATANOPROSTUM 50MCG/ML
Interne Kennung: 148
Los: LOT-0149
Titel: LORATADINUM 10 MG
Interne Kennung: 149
Los: LOT-0150
Titel: LANREOTIDUM 120 mg SOL INJ IN SERINGA
Beschreibung: CONFORM ANEXA CAIET DE SARCINI
Interne Kennung: 150
Los: LOT-0151
Titel: LACTULOSUM 667 G/L X 200 ML
Interne Kennung: 151
Los: LOT-0152
Titel: LETROZOLUM 2,5 MG
Interne Kennung: 152
Los: LOT-0153
Titel: LERCANIDIPINUM 10 MG
Interne Kennung: 153
Los: LOT-0154
Titel: LIDOCAINUM 10mg/ml x 10 ml
Interne Kennung: 154
Los: LOT-0155
Titel: LIDOCAINUM 4.6 MG/DOZA
Interne Kennung: 155
Los: LOT-0156
Titel: LINEZOLIDUM 600 MG
Interne Kennung: 156
Los: LOT-0157
Titel: LINEZOLIDUM 2MG/ML X 300 ML
Interne Kennung: 157
Los: LOT-0158
Titel: LEVOTHYROXINUM 100 MCG/5ML SOL
Interne Kennung: 158
Los: LOT-0159
Titel: LOPERAMIDUM 2 mg
Interne Kennung: 159
Los: LOT-0160
Titel: LAXATIV NATURAL TIP SENNALAX
Interne Kennung: 160
Los: LOT-0161
Titel: MELOXICAMUM 15 mg
Interne Kennung: 161
Los: LOT-0162
Titel: MEROPENEMUM 1 G PULB PT SOL INJ
Interne Kennung: 162
Los: LOT-0163
Titel: MEROPENEMUM 500 MG PULB PT SOL INJ
Interne Kennung: 163
Los: LOT-0164
Titel: MAGNESII OROTAS 500 MG
Interne Kennung: 164
Los: LOT-0165
Titel: MAGNEZIU+B6 COMBINATII
Interne Kennung: 165
Los: LOT-0166
Titel: MAGNESII SULFAS 2G/10ML CONC. PT.SOL.PERF
Interne Kennung: 166
Los: LOT-0167
Titel: METAMIZOLUM NATRIUM 500MG/ML
Interne Kennung: 167
Los: LOT-0168
Titel: METAMIZOLUM NATRIUM 500 MG
Interne Kennung: 168
Los: LOT-0169
Titel: METAMIZOLUM NATRIUM 1G/2ML
Interne Kennung: 169
Los: LOT-0170
Titel: METAMIZOLUM NATRIUM 300 MG
Interne Kennung: 170
Los: LOT-0171
Titel: METFORMINUM 500 MG
Interne Kennung: 171
Los: LOT-0172
Titel: METFORMINUM 1000 MG
Interne Kennung: 172
Los: LOT-0173
Titel: METFORMINUM XR 1000 MG
Interne Kennung: 173
Los: LOT-0174
Titel: METOCLOPRAMIDUM 10 mg
Interne Kennung: 174
Los: LOT-0175
Titel: METOPROLOLUM 5MG/5ML
Interne Kennung: 175
Los: LOT-0176
Titel: METOPROLOLUM 50 mg
Interne Kennung: 176
Los: LOT-0177
Titel: METOPROLOLUM 100 mg
Interne Kennung: 177
Los: LOT-0178
Titel: METYRAPONUM 250 MG
Interne Kennung: 178
Los: LOT-0179
Titel: MOXIFLOXACINUM 400mg/250ml
Interne Kennung: 179
Los: LOT-0180
Titel: MIDAZOLAMUM 5 MG/ML *10 ML SOL INJ
Interne Kennung: 180
Los: LOT-0181
Titel: MORPHYNUM 20 MG/ML
Interne Kennung: 181
Los: LOT-0182
Titel: NAFTIFINA 10MG/ML * 10ML
Interne Kennung: 182
Los: LOT-0183
Titel: NALOXONUM 0,4MG/ML
Interne Kennung: 183
Los: LOT-0184
Titel: NEBIVOLOLUM 5 mg
Interne Kennung: 184
Los: LOT-0185
Titel: NEFOPAMUM 20MG/2 ML
Interne Kennung: 185
Los: LOT-0186
Titel: NEOSTIGMINII METILSULFAS 0,5MG/ML 1ML
Interne Kennung: 186
Los: LOT-0187
Titel: NETILMICINUM 3MG/ML X 5 ML SOL. OFT
Interne Kennung: 187
Los: LOT-0188
Titel: NICARDIPINUM 10MG/10ML
Interne Kennung: 188
Los: LOT-0189
Titel: NICERGOLINUM 30 mg
Interne Kennung: 189
Los: LOT-0190
Titel: NITROGLYCERINUM 0.5 MG
Interne Kennung: 190
Los: LOT-0191
Titel: NITROGLYCERINUM 1MG/ML 10ML
Interne Kennung: 191
Los: LOT-0192
Titel: NITROGLYCERINUM 0.4 MG/DOZA SPRAY
Interne Kennung: 192
Los: LOT-0193
Titel: NORFLOXACINUM 400 MG
Interne Kennung: 193
Los: LOT-0194
Titel: OCTREOTRIDUM 0.1 mg/ml - 1 ml
Interne Kennung: 194
Los: LOT-0195
Titel: OCTREOTIDUM 30 MG PULB SI SOLV
Interne Kennung: 195
Los: LOT-0196
Titel: OCTREOTIDUM 10 MG PULB SOLV
Interne Kennung: 196
Los: LOT-0197
Titel: OLMESARTANUM + AMLODIPINUM 20MG/5 MG
Interne Kennung: 197
Los: LOT-0198
Titel: OLMESARTANUM + AMLODIPINUM 40MG/10 MG
Interne Kennung: 198
Los: LOT-0199
Titel: OMEPRAZOLUM 20 MG
Interne Kennung: 199
Los: LOT-0200
Titel: OMEPRAZOLUM 40 MG PULB PT SOL PERF
Interne Kennung: 200
Los: LOT-0201
Titel: ONDANSETRONUM 2MG/ML X 4 ML
Interne Kennung: 201
Los: LOT-0202
Titel: ONDANSETRONUM 4 MG
Interne Kennung: 202
Los: LOT-0203
Titel: PATLAGINA SIROP
Interne Kennung: 203
Los: LOT-0204
Titel: PARACETAMOLUM 500 mg
Interne Kennung: 204
Los: LOT-0205
Titel: PARACETAMOLUM 120MG/5ML SIROP
Interne Kennung: 205
Los: LOT-0206
Titel: PARACETAMOLUM 125MG/SUPOZ
Interne Kennung: 206
Los: LOT-0207
Titel: PENTOXIFYLLINUM 400 MG
Interne Kennung: 207
Los: LOT-0208
Titel: PENTOXIFYLLINUM 100MG/5ML
Interne Kennung: 208
Los: LOT-0209
Titel: PERINDOPRILUM 5 mg
Interne Kennung: 209
Los: LOT-0210
Titel: PERINDOPRILUM 10 MG
Interne Kennung: 210
Los: LOT-0211
Titel: PERINDOPRILUM +INDAPAMIDUM 5MG/1,25MG
Interne Kennung: 211
Los: LOT-0212
Titel: PERINDOPRILUM 10MG+AMLODIPINUM 10MG
Interne Kennung: 212
Los: LOT-0213
Titel: PANTOPRAZOL 40 MG PULB PT SOL PERF
Interne Kennung: 213
Los: LOT-0214
Titel: PHENOBARBITALUM 100MG/ML SOL INJ
Interne Kennung: 214
Los: LOT-0215
Titel: PHENOBARBITALUM 100 mg
Interne Kennung: 215
Los: LOT-0216
Titel: PETHIDINUM 100MG/2 ML
Interne Kennung: 216
Los: LOT-0217
Titel: PHYTOMENADIONUM 10 mg/ml - 1 ml
Interne Kennung: 217
Los: LOT-0218
Titel: POVIDONUM IODINATUM 10% 1000 ML
Interne Kennung: 218
Los: LOT-0219
Titel: PREDNISONUM 5 mg
Interne Kennung: 219
Los: LOT-0220
Titel: PROGESTERONUM 100 MCG
Interne Kennung: 220
Los: LOT-0221
Titel: PROPRANOLOLUM 40 mg
Interne Kennung: 221
Los: LOT-0222
Titel: PYRIDOXINUM 250 mg/ 5 ml
Interne Kennung: 222
Los: LOT-0223
Titel: ROSUVASTATINUM 10 MG
Interne Kennung: 223
Los: LOT-0224
Titel: ROSUVASTATINUM 40 MG
Interne Kennung: 224
Los: LOT-0225
Titel: RILMENIDINUM 1 MG
Interne Kennung: 225
Los: LOT-0226
Titel: RIVAROXABANUM 15 MG
Interne Kennung: 226
Los: LOT-0227
Titel: RIVAROXABANUM 20 MG
Interne Kennung: 227
Los: LOT-0228
Titel: ROCURONIUM BROMIDE 10MG/ML -10ML
Interne Kennung: 228
Los: LOT-0229
Titel: SALBUTAMOLUM 100 mcg/doza
Interne Kennung: 229
Los: LOT-0230
Titel: SEVOFLURANUM 99,975% x 250 ml
Interne Kennung: 230
Los: LOT-0231
Titel: SILIMARINA 150 MG
Interne Kennung: 231
Los: LOT-0232
Titel: SIMVASTATINUM 20 MG
Interne Kennung: 232
Los: LOT-0233
Titel: SITAGLIPTINUM 100 MG
Interne Kennung: 233
Los: LOT-0234
Titel: SOLUTIE OFTALMICA DE TIP SEPTOZINC*10ML
Interne Kennung: 234
Los: LOT-0235
Titel: SOLUTIE OFTALMICA DE TIP SENSIVIT*10ML
Interne Kennung: 235
Los: LOT-0236
Titel: SIMETICONUM 40 MG CAPSULE
Interne Kennung: 236
Los: LOT-0237
Titel: SPIRONOLACTONUM 25 mg
Interne Kennung: 237
Los: LOT-0238
Titel: SUGAMMADEXUM 100MG/ML X 2ML
Interne Kennung: 238
Los: LOT-0239
Titel: SUXAMETHONII CHLORIDUM 0.1g/5 ml
Interne Kennung: 239
Los: LOT-0240
Titel: SULFAMETHOXAZOLUM+TRIMETHOPRI MUM 400/80 mg
Interne Kennung: 240
Los: LOT-0241
Titel: SOMATROPINUM 16UI/ML (5.3MG/ML)
Interne Kennung: 241
Los: LOT-0242
Titel: TESTOSTERONUM 1000 mg/4 ml
Interne Kennung: 242
Los: LOT-0243
Titel: THIAMINUM 100MG/2ML
Interne Kennung: 243
Los: LOT-0244
Titel: TOLVAPTAN 15MG+45 MG
Beschreibung: INSTITUTUL NATIONAL DE ENDOCRINOLOGIE C.I. PARHON
Interne Kennung: 244
Los: LOT-0245
Titel: TRAMADOLUM 100MG/2ML
Interne Kennung: 245
Los: LOT-0246
Titel: TRIMEBUTINUM 100 mg
Interne Kennung: 246
Los: LOT-0247
Titel: TRIMETAZIDINUM 35 MG
Interne Kennung: 247
Los: LOT-0248
Titel: TRIPTORELINUM pulb + solv. Inj. 0.1 mg
Interne Kennung: 248
Los: LOT-0249
Titel: TRIPTORELINUM pulb + solv. Inj. 3.75 mg
Interne Kennung: 249
Los: LOT-0250
Titel: TOLPERISONUM 150 MG
Interne Kennung: 250
Los: LOT-0251
Titel: TROPICAMIDUM 0,5%/15 ml
Interne Kennung: 251
Los: LOT-0252
Titel: TOBRAMYCINUM 3MG/ML SOL*5 ML
Interne Kennung: 252
Los: LOT-0253
Titel: TETRACOSACTIDUM 0.25 MG/1ML SOL INJ
Interne Kennung: 253
Los: LOT-0254
Titel: TETRACOSACTIDUM DEPOT 1MG/1ML SUSP INJ
Interne Kennung: 254
Los: LOT-0255
Titel: URAPIDILUM 25MG/5ML
Interne Kennung: 255
Los: LOT-0256
Titel: UNG OFT CU VITAMINA A DE TIP VITA-POS
Interne Kennung: 256
Los: LOT-0257
Titel: VANCOMICINUM 1 G PULB PT SOL PERF
Interne Kennung: 257
Los: LOT-0258
Titel: VANCOMICINUM 500 MG PULB PT SOL PERF
Interne Kennung: 258
Los: LOT-0259
Titel: VINPOCETINUM 10MG/2ML
Interne Kennung: 259
Los: LOT-0260
Titel: ADDAVEN COMBINATII
Interne Kennung: 260
Los: LOT-0261
Titel: ACIDUM ALENDRONICUM 70 MG+COLECALCIFEROLUM 5600 UI
Interne Kennung: 261
Los: LOT-0262
Titel: ACIDUM RISEDRONICUM 75 MG
Interne Kennung: 262
Los: LOT-0263
Titel: ACIDUM ZOLEDRONICUM 5 MG/100 ML
Interne Kennung: 263
Los: LOT-0264
Titel: ALFACALCIDOLUM 0.5 MCG
Interne Kennung: 264
Los: LOT-0265
Titel: AMINOPLASMAL HEPA 100G/L SOL PERF
Interne Kennung: 265
Los: LOT-0266
Titel: AMINOPLASMAL 100 G/I E COMBINATII
Interne Kennung: 266
Los: LOT-0267
Titel: APA PT.PREPARATE INJECTABILE 10 ML
Interne Kennung: 267
Los: LOT-0268
Titel: APA PT.PREPARATE INJECTABILE 500 ML
Interne Kennung: 268
Los: LOT-0269
Titel: CALCII GLUCONAS 94 MG/ML 10ML
Interne Kennung: 269
Los: LOT-0270
Titel: GELATINUM 4G/100 ML X 500ML
Interne Kennung: 270
Los: LOT-0271
Titel: GLUCOSUM 100MG/ML x 500 ml sol. Perf.
Interne Kennung: 271
Los: LOT-0272
Titel: GLUCOSUM 3300 MG/10 ML
Interne Kennung: 272
Los: LOT-0273
Titel: GLUCOSUM 50MG/ML x 500 ml sol. Perf.
Interne Kennung: 273
Los: LOT-0274
Titel: KALII CHLORIDUM 74,56 MG/ML X 100ML
Interne Kennung: 274
Los: LOT-0275
Titel: MANNITOLUM 200 MG/ML *250 ML SOL PERF
Interne Kennung: 275
Los: LOT-0276
Titel: MANNITOLUM 200 MG/ML *500 ML SOL PERF
Interne Kennung: 276
Los: LOT-0277
Titel: METRONIDAZOLUM 5MG/ML - SOL.PERF.X 100 ml
Interne Kennung: 277
Los: LOT-0278
Titel: METHYLPREDNISOLONUM 125 MG PULB PT SOL INJ
Interne Kennung: 278
Los: LOT-0279
Titel: METHYLPREDNISOLONUM 250 MG PULB PT SOL INJ
Interne Kennung: 279
Los: LOT-0280
Titel: METHYLPREDNISOLONUM 500 MG PULB PT SOL INJ
Interne Kennung: 280
Los: LOT-0281
Titel: NATRII CHLORIDUM 0,9% x 10 ml ser fiziologic
Interne Kennung: 281
Los: LOT-0282
Titel: NATRII CHLORIDUM 0,9% x 500 ml sol. Perf.
Interne Kennung: 282
Los: LOT-0283
Titel: NATRII CHLORIDUM 0,9% x 250 ml sol.Perf.
Interne Kennung: 283
Los: LOT-0284
Titel: NATRII CHLORIDUM 58.5mg/ml x 100 ML
Interne Kennung: 284
Los: LOT-0285
Titel: NATRII CHLORIDUM 58.5mg/ml x 20 ML
Interne Kennung: 285
Los: LOT-0286
Titel: COMBINATII (DICLOFENACUM +ORPHENADRINUM 0.3 MG+0.12 MG/ML X 250 ML SOL PERF
Interne Kennung: 286
Los: LOT-0287
Titel: NATRII HYDROGENICARBONAS 84mg/ml X100ML
Interne Kennung: 287
Los: LOT-0288
Titel: PARACETAMOLUM 10 MG/ML x 100 ML SOL. PERF
Interne Kennung: 288
Los: LOT-0289
Titel: PROPOFOLUM 10MG/ML -20ML
Interne Kennung: 289
Los: LOT-0290
Titel: SOLUTIE RINGER COMBINATII X500ML
Interne Kennung: 290
Los: LOT-0291
Titel: TIREOTROPINUM ALFA 0.9 MG
Interne Kennung: 291