510223-2026 - Wettbewerb
Polen – Reinigungs- und Hygienedienste – Usługa utrzymania czystości wraz z wykonywaniem czynności pomocniczych przy pacjentach w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym UM i.K.Marcinkowskiego w Poznaniu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa utrzymania czystości wraz z wykonywaniem czynności pomocniczych przy pacjentach w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym UM i.K.Marcinkowskiego w Poznaniu
BeschreibungUsługa utrzymania czystości wraz z wykonywaniem czynności pomocniczych przy pacjentach w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym UM i.K.Marcinkowskiego w Poznaniu
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy