See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa usługa edukacyjna polegająca na realizacji kursów specjalizacyjnych dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego
Beschreibung: usługa edukacyjna polegająca na organizacji i przeprowadzeniu obowiązkowych kursów specjalizacyjnych przeznaczonych dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego na warunkach określonych w dokumentacji postępowania.
Vorherige Bekanntmachung: 420816-2026
Interne Kennung: CP.250.808.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Niniejsze zamówienie udzielane jest w wyniku przeprowadzenia postępowania w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy PZP, z uwzględnieniem art. 359 pkt 1 oraz art. 360 ustawy PZP. Przy udzielaniu niniejszego zamówienia na usługi społeczne – o wartości przekraczającej równowartość kwoty 750 000 euro – stosuje się przepisy ustawy PZP właściwe dla zamówień klasycznych, o wartości równej lub przekraczającej progi unijne, przy czym, zgodnie z dyspozycją art. 360 ustawy PZP, Zamawiający odstąpił od stosowania przepisów tej ustawy dotyczących: 1) obowiązku składania oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP, na formularzu JEDZ; 2) minimalnych terminów składania ofert; 3) obowiązku żądania dokumentów jako podmiotowego środka dowodowego. Zamawiający przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert zgodnie z art. 139 ustawy PZP, co oznacza że najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80320000 Ausbildung im medizinischen Bereich
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część nr 1
Beschreibung: część nr 1; Nazwa specjalizacji: Choroby zakaźne; Tytuł kursu: Choroby zakaźne (kurs atestacyjny); Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: część nr 2
Beschreibung: część nr 2; Nazwa specjalizacji: Medycyna ratunkowa; Tytuł kursu: Nagłe zagrożenia wieku dziecięcego; Forma realizacji kursu: hybryda lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: część nr 3
Beschreibung: część nr 3; Nazwa specjalizacji: Medycyna ratunkowa; Tytuł kursu: Nagłe zagrożenia wieku dziecięcego; Forma realizacji kursu: hybryda lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: część nr 4
Beschreibung: część nr 4; Nazwa specjalizacji: Medycyna ratunkowa; Tytuł kursu: Nagłe zagrożenia pochodzenia wewnętrznego. Część I; Forma realizacji kursu: hybryda lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: część nr 5
Beschreibung: część nr 5; Nazwa specjalizacji: Medycyna ratunkowa; Tytuł kursu: Nagłe zagrożenia pochodzenia wewnętrznego. Część I; Forma realizacji kursu: hybryda lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: część nr 6
Beschreibung: część nr 6; Nazwa specjalizacji: Medycyna ratunkowa; Tytuł kursu: Nagłe zagrożenia pochodzenia wewnętrznego. Część II; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: część nr 7
Beschreibung: część nr 7; Nazwa specjalizacji: Mikrobiologia lekarska; Tytuł kursu: Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie mikrobiologii lekarskiej; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: część nr 8
Beschreibung: część nr 8; Nazwa specjalizacji: Mikrobiologia lekarska; Tytuł kursu: Wprowadzenie do metodologii badań naukowych; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: część nr 9
Beschreibung: część nr 9; Nazwa specjalizacji: Rehabilitacja medyczna; Tytuł kursu: Zasady leczenia bólu w rehabilitacji – postępowanie farmakologiczne i niefarmakologiczne; Forma realizacji kursu: hybryda lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: część nr 10
Beschreibung: część nr 10; Nazwa specjalizacji: Rehabilitacja medyczna; Tytuł kursu: Podstawy opieki geriatrycznej dla lekarzy specjalizujących się w wybranych specjalnościach szczegółowych; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: część nr 11
Beschreibung: część nr 11; Nazwa specjalizacji: Angiologia; Tytuł kursu: Podsumowanie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie angiologii - kurs atestacyjny; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: część nr 12
Beschreibung: część nr 12; Nazwa specjalizacji: Chirurgia klatki piersiowej; Tytuł kursu: Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie chirurgii klatki piersiowej; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: część nr 13
Beschreibung: część nr 13; Nazwa specjalizacji: Chirurgia klatki piersiowej; Tytuł kursu: Chirurgia klatki piersiowej - kurs atestacyjny; Forma realizacji kursu: stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: część nr 14
Beschreibung: część nr 14; Nazwa specjalizacji: Farmakologia kliniczna; Tytuł kursu: Farmakologia kliniczna (kurs atestacyjny); Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: część nr 15
Beschreibung: część nr 15; Nazwa specjalizacji: Kardiochirurgia; Tytuł kursu: Operacje wewnątrznaczyniowe; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: część nr 16
Beschreibung: część nr 16; Nazwa specjalizacji: Toksykologia; Tytuł kursu: Problemy onkologiczne w toksykologii klinicznej; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: część nr 17
Beschreibung: część nr 17; Nazwa specjalizacji: Medycyna lotnicza; Tytuł kursu: Medycyna pracy – część pierwsza; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 17
Los: LOT-0018
Titel: część nr 18
Beschreibung: część nr 18; Nazwa specjalizacji: Medycyna lotnicza; Tytuł kursu: Medycyna pracy – część druga; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: część nr 19
Beschreibung: część nr 19; Nazwa specjalizacji: Pediatria metaboliczna; Tytuł kursu: Hiperfenyloalaninemie; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 19
Los: LOT-0020
Titel: część nr 20
Beschreibung: część nr 20; Nazwa specjalizacji: Pediatria metaboliczna; Tytuł kursu: Wprowadzenie do pediatrii metabolicznej; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 20
Los: LOT-0021
Titel: część nr 21
Beschreibung: część nr 21; Nazwa specjalizacji: Pediatria metaboliczna; Tytuł kursu: Zaburzenia metabolizmu energetycznego: choroby mitochondrialne i zaburzenia utleniania kwasów tłuszczowych; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 21
Los: LOT-0022
Titel: część nr 22
Beschreibung: część nr 22; Nazwa specjalizacji: Intensywna terapia; Tytuł kursu: Medycyna pola walki; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 22