2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa hydrauliki sterowniczej do obudów zmechanizowanych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: PZP/TWD/09385/2024/267/P/BW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nie dotyczy
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42122210 Hydraulikpumpenaggregate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Zawory i bloki rozdzielaczy hydrauliki sterowniczej - ZG Sobieski + Janina + Brzeszcze
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ
Interne Kennung: PZP/TWD/09385/2024/267/P/BW Cz.1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - EHS - Glinik 20/41, FRS 20/41 (układ hydrauliczny ST420-14/18F-DTR) - ZG Janina
Interne Kennung: PZP/TWD/09385/2024/267/P/BW Cz.2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - DOH - Glinik 18/30, Glinik 20/41- ZG Sobieski + Janina
Interne Kennung: PZP/TWD/09385/2024/267/P/BW Cz.3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - DOH - FAZOS 20/40 (Układ hydrauliczny SP25-14/18f-DTR) - ZG Sobieski
Interne Kennung: PZP/TWD/09385/2024/267/P/BW Cz.4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - JZR-18/37 (Układ hydrauliczny DOH SP37-14/18F-DTR) - ZG Sobieski
Interne Kennung: PZP/TWD/09385/2024/267/P/BW Cz.5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - DOH- HYDROTECH 11/25 (Układ hydrauliczny SP26-16/20f) - ZG Brzeszcze
Interne Kennung: PZP/TWD/09385/2024/267/P/BW Cz.6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 - DOH- TAGOR-22/46-Poz (Układ hydrauliczny SP15-16/26f) - ZG Brzeszcze
Interne Kennung: PZP/TWD/09385/2024/267/P/BW Cz.7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 - DOH- HYDROMEL-19/31 (Układ hydrauliczny SP35-12/18f) - ZG Sobieski
Interne Kennung: PZP/TWD/09385/2024/267/P/BW Cz.8