510262-2026 - Wettbewerb
Polen – Regalanlagen – Dostawa i montaż elementów związanych z ruchem pieszym i rowerowym - stojaków rowerowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i montaż elementów związanych z ruchem pieszym i rowerowym - stojaków rowerowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż elementów związanych z ruchem pieszym i rowerowym – stojaków rowerowych, w tym: - dostawa i montaż od 1000 szt. do 1500 szt. stojaków rowerowych, - demontaż uszkodzonych i dostawa z montażem nowych do 200 szt. stojaków rowerowych, - dostawa i montaż do 50 szt. stojaków rowerowych na ul. Królewską, Podchorążych i Bronowicką, - dostawa i montaż do 50 szt. stojaków rowerowych na ul. Krakowską, - dostawa i montaż do 60 zestawów po 3 szt. stojaków na listwach.
Interne KennungTE.261.12.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39151100 Regalanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste, 98395000 Schlosserdienste, 50760000 Reparatur und Wartung von öffentlichen Toiletten
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa i montaż elementów związanych z ruchem pieszym i rowerowym – stojaków rowerowych