2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kútmunkálathoz szükséges közdarabok 2026
Beschreibung: Adásvételi keretmegállapodás a Magyar Földgáztároló Zrt. részére CH kutak kútmunkálataihoz szükséges közdarabok beszerzése 3 éves időtartamra -2026
Interne Kennung: EKR001428542026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Közösségi rezsimben lefolytatott hirdetmény közzétételével kezdeményezett tárgyalásos közbeszerzési eljárás
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42130000 Leitungsventile, Hähne, Rohrarmaturen und ähnliche Vorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Adásvételi keretmegállapodás a Magyar Földgáztároló Zrt. részére CH kutak kútmunkálataihoz szükséges közdarabok beszerzése 3 éves időtartamra -2026 «QF» és «QR» típusú ültető közdarab (vagy azzal egyenértékű) Tervezett mennyiség: 5 db «QF» és 5 db «QR» típusú ültető közdarab Műszaki paraméterek: „QF” típusú felső ütköző vállas ültető közdarab (vagy azzal egyenértékű) A, Termelőcső: 4 ½” 11,6# Külső átmérő: 4,902” Belső átmérő: 3,750” Közdarab mérete: 3,75” Ültető közdarab típusa: felső ütköző vállas Felső csatlakozás: 4 ½” 11.6# VT anya Alsó csatlakozás: 4 ½” 11.6# VT apa Anyaga: 13 Cr-L80 Tervezett beépítési mélység: kb. 1900-2000m Várható nyomás: 200 bar Várható hőmérséklet: max. 110 deg C Szervíz: H2S / CO2 B, Termelőcső: 4 ½” 11,6# Külső átmérő: 4,902” Belső átmérő: 3,750” Közdarab mérete: 3,75” Ültető közdarab típusa: felső ütköző vállas Felső csatlakozás: 4 ½” 11.6# TPS TS (vagy azzal egyenértékű) anya Alsó csatlakozás: 4 ½” 11.6# TPS TS (vagy azzal egyenértékű) apa Anyaga: 13 Cr-L80 Tervezett beépítési mélység: kb. 1900-2000m Várható nyomás: 200 bar Várható hőmérséklet: max. 110 deg C Szervíz: H2S / CO2 „QR” típusú alsó ütköző vállas ültető közdarab (vagy azzal egyenértékű) A, Termelőcső: 4 ½” 11,6# Külső átmérő: 4,902” Belső átmérő: 3,688” Közdarab mérete: 3,688” Ültető közdarab típusa: alsó ütköző vállas Felső csatlakozás: 4 ½” 11.6# VT anya Alsó csatlakozás: 4 ½” 11.6# VT apa Anyaga: 13 Cr-L80 Tervezett beépítési mélység: kb. 1900-2000m Várható nyomás: 200 bar Várható hőmérséklet: max. 110 deg C Szervíz: H2S / CO2 B, Termelőcső: 4 ½” 11,6# Külső átmérő: 4,902” Belső átmérő: 3,688” Közdarab mérete: 3,688” Ültető közdarab típusa: alsó ütköző vállas Felső csatlakozás: 4 ½” 11.6# TPS TS (vagy azzal egyenértékű) anya Alsó csatlakozás: 4 ½” 11.6# TPS TS (vagy azzal egyenértékű) apa Anyaga: 13 Cr-L80 Tervezett beépítési mélység: kb. 1900-2000m Várható nyomás: 200 bar Várható hőmérséklet: max. 110 deg C Szervíz: H2S / CO2 Közeg információ: • CO2 tartalom: 3 mol%, kén nélkül • a rétegvíz klórid ion tartalma 15 mg/ liter A közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé teszi meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, való hivatkozást, a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt. Ajánlatkérő egyenértékűnek fogad el minden olyan gyártmányú közdarabot, melyek az adott termékre vonatkozó műszaki leírásnak megfelelnek. A keretmegállapodás becsült értéke és keretösszege: nettó 40 000 000 HUF Az Egyedi szerződések tervezett értéke eléri, vagy meghaladja a nettó 5 000 000,00 HUF-ot. A részletes műszaki tartalom a közbeszerzési dokumentum műszaki mellékletében kerül meghatározásra.
Interne Kennung: EKR001428542026/1