See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGI W ZAKRESIE OCHRONY TERENÓW, OBIEKTÓW, URZĄDZEŃ ORAZ OSÓB, MIENIA I PORZĄDKU NA TERENIE CHRONIONYM, REALIZOWANE PRZEZ SPECJALISTYCZNE UZBROJONE FORMACJE OCHRONNE (SUFO), NA POTRZEBY JW./INSTYTUCJI BĘDĄCYCH NA ZAOPATRZENIU GOSPODARCZYM 12 WOG
Beschreibung: USŁUGI W ZAKRESIE OCHRONY TERENÓW, OBIEKTÓW, URZĄDZEŃ ORAZ OSÓB, MIENIA I PORZĄDKU NA TERENIE CHRONIONYM, REALIZOWANE PRZEZ SPECJALISTYCZNE UZBROJONE FORMACJE OCHRONNE (SUFO), NA POTRZEBY JW./INSTYTUCJI BĘDĄCYCH NA ZAOPATRZENIU GOSPODARCZYM 12 WOG
Interne Kennung: W/9/12WOG/2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ 1 - 12 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
Beschreibung: CZĘŚĆ 1 - USŁUGI W ZAKRESIE OCHRONY TERENÓW, OBIEKTÓW, URZĄDZEŃ ORAZ OSÓB, MIENIA I PORZĄDKU NA TERENIE CHRONIONYM, REALIZOWANE PRZEZ SPECJALISTYCZNE UZBROJONE FORMACJE OCHRONNE (SUFO), NA POTRZEBY JW./INSTYTUCJI BĘDĄCYCH NA ZAOPATRZENIU GOSPODARCZYM 12 WOG - 12 WOG
Interne Kennung: CZĘŚĆ 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamówienie opcjonalne obejmuje możliwość przedłużenia czasu trwania usługi maksymalnie do 28.02.2026 r. na warunkach określonych w umowie dla zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ 2 - CENTRUM SZKOLENIA WOJSK RAKIETOWYCH I ARTYLERII
Beschreibung: CZĘŚĆ 2 - USŁUGI W ZAKRESIE OCHRONY TERENÓW, OBIEKTÓW, URZĄDZEŃ ORAZ OSÓB, MIENIA I PORZĄDKU NA TERENIE CHRONIONYM, REALIZOWANE PRZEZ SPECJALISTYCZNE UZBROJONE FORMACJE OCHRONNE (SUFO), NA POTRZEBY JW./INSTYTUCJI BĘDĄCYCH NA ZAOPATRZENIU GOSPODARCZYM 12 WOG - CSWRiA
Interne Kennung: CZĘŚĆ 2
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ 3 - 2 INOWROCŁAWSKI PUŁK INŻYNIERYJNY
Beschreibung: CZĘŚĆ 3 - USŁUGI W ZAKRESIE OCHRONY TERENÓW, OBIEKTÓW, URZĄDZEŃ ORAZ OSÓB, MIENIA I PORZĄDKU NA TERENIE CHRONIONYM, REALIZOWANE PRZEZ SPECJALISTYCZNE UZBROJONE FORMACJE OCHRONNE (SUFO), NA POTRZEBY JW./INSTYTUCJI BĘDĄCYCH NA ZAOPATRZENIU GOSPODARCZYM 12 WOG - 2 PINŻ
Interne Kennung: CZĘŚĆ 3
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ 4 - 6 SAMODZIELNY ODDZIAŁ GEOPRZESTRZENNY
Beschreibung: CZĘŚĆ 4 - USŁUGI W ZAKRESIE OCHRONY TERENÓW, OBIEKTÓW, URZĄDZEŃ ORAZ OSÓB, MIENIA I PORZĄDKU NA TERENIE CHRONIONYM, REALIZOWANE PRZEZ SPECJALISTYCZNE UZBROJONE FORMACJE OCHRONNE (SUFO), NA POTRZEBY JW./INSTYTUCJI BĘDĄCYCH NA ZAOPATRZENIU GOSPODARCZYM 12 WOG - 6 SOG
Interne Kennung: CZĘŚĆ 4
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ 5 - 56 BAZA LOTNICZA
Beschreibung: CZĘŚĆ 5 - USŁUGI W ZAKRESIE OCHRONY TERENÓW, OBIEKTÓW, URZĄDZEŃ ORAZ OSÓB, MIENIA I PORZĄDKU NA TERENIE CHRONIONYM, REALIZOWANE PRZEZ SPECJALISTYCZNE UZBROJONE FORMACJE OCHRONNE (SUFO), NA POTRZEBY JW./INSTYTUCJI BĘDĄCYCH NA ZAOPATRZENIU GOSPODARCZYM 12 WOG - 56 BAZA LOT
Interne Kennung: CZĘŚĆ 5
Los: LOT-0006
Titel: CZĘŚĆ 6 - CENTRUM RADIOWO-NADAWCZE CHORĄGIEWKA
Beschreibung: CZĘŚĆ 6 - USŁUGI W ZAKRESIE OCHRONY TERENÓW, OBIEKTÓW, URZĄDZEŃ ORAZ OSÓB, MIENIA I PORZĄDKU NA TERENIE CHRONIONYM, REALIZOWANE PRZEZ SPECJALISTYCZNE UZBROJONE FORMACJE OCHRONNE (SUFO), NA POTRZEBY JW./INSTYTUCJI BĘDĄCYCH NA ZAOPATRZENIU GOSPODARCZYM 12 WOG - CRN CHORĄGIEWKA
Interne Kennung: CZĘŚĆ 6
Los: LOT-0007
Titel: CZĘŚĆ 7 - 8 KUJAWSKO-POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
Beschreibung: CZĘŚĆ 7 - USŁUGI W ZAKRESIE OCHRONY TERENÓW, OBIEKTÓW, URZĄDZEŃ ORAZ OSÓB, MIENIA I PORZĄDKU NA TERENIE CHRONIONYM, REALIZOWANE PRZEZ SPECJALISTYCZNE UZBROJONE FORMACJE OCHRONNE (SUFO), NA POTRZEBY JW./INSTYTUCJI BĘDĄCYCH NA ZAOPATRZENIU GOSPODARCZYM 12 WOG - 8 K-P BOT
Interne Kennung: CZĘŚĆ 7
Los: LOT-0008
Titel: CZĘŚĆ 8 - WOJSKOWE CENTRUM REKRUTACJI WE WŁOCŁAWKU
Beschreibung: CZĘŚĆ 8 - USŁUGI W ZAKRESIE OCHRONY TERENÓW, OBIEKTÓW, URZĄDZEŃ ORAZ OSÓB, MIENIA I PORZĄDKU NA TERENIE CHRONIONYM, REALIZOWANE PRZEZ SPECJALISTYCZNE UZBROJONE FORMACJE OCHRONNE (SUFO), NA POTRZEBY JW./INSTYTUCJI BĘDĄCYCH NA ZAOPATRZENIU GOSPODARCZYM 12 WOG - WCR WŁOCŁAWEK
Interne Kennung: CZĘŚĆ 8
Los: LOT-0009
Titel: CZĘŚĆ 9 - WOJSKOWE CENTRUM REKRUTACJI W INOWROCŁAWIU
Beschreibung: CZĘŚĆ 9 - USŁUGI W ZAKRESIE OCHRONY TERENÓW, OBIEKTÓW, URZĄDZEŃ ORAZ OSÓB, MIENIA I PORZĄDKU NA TERENIE CHRONIONYM, REALIZOWANE PRZEZ SPECJALISTYCZNE UZBROJONE FORMACJE OCHRONNE (SUFO), NA POTRZEBY JW./INSTYTUCJI BĘDĄCYCH NA ZAOPATRZENIU GOSPODARCZYM 12 WOG - WCR INOWROCŁAW
Interne Kennung: CZĘŚĆ 9
Los: LOT-0010
Titel: CZĘŚĆ 10 - WOJSKOWE CENTRUM REKRUTACJI W TORUNIU
Beschreibung: CZĘŚĆ 10 - USŁUGI W ZAKRESIE OCHRONY TERENÓW, OBIEKTÓW, URZĄDZEŃ ORAZ OSÓB, MIENIA I PORZĄDKU NA TERENIE CHRONIONYM, REALIZOWANE PRZEZ SPECJALISTYCZNE UZBROJONE FORMACJE OCHRONNE (SUFO), NA POTRZEBY JW./INSTYTUCJI BĘDĄCYCH NA ZAOPATRZENIU GOSPODARCZYM 12 WOG - WCR TORUŃ
Interne Kennung: CZĘŚĆ 10
Los: LOT-0012
Titel: CZĘŚĆ 11 - ARCHIWUM WOJSKOWE
Beschreibung: CZĘŚĆ 11 - USŁUGI W ZAKRESIE OCHRONY TERENÓW, OBIEKTÓW, URZĄDZEŃ ORAZ OSÓB, MIENIA I PORZĄDKU NA TERENIE CHRONIONYM, REALIZOWANE PRZEZ SPECJALISTYCZNE UZBROJONE FORMACJE OCHRONNE (SUFO), NA POTRZEBY JW./INSTYTUCJI BĘDĄCYCH NA ZAOPATRZENIU GOSPODARCZYM 12 WOG - ARCHIWUM WOJSKOWE
Interne Kennung: CZĘŚĆ 11
Los: LOT-0013
Titel: CZĘŚĆ 12 - ORKIESTRA WOJSKOWA
Beschreibung: CZĘŚĆ 12 - USŁUGI W ZAKRESIE OCHRONY TERENÓW, OBIEKTÓW, URZĄDZEŃ ORAZ OSÓB, MIENIA I PORZĄDKU NA TERENIE CHRONIONYM, REALIZOWANE PRZEZ SPECJALISTYCZNE UZBROJONE FORMACJE OCHRONNE (SUFO), NA POTRZEBY JW./INSTYTUCJI BĘDĄCYCH NA ZAOPATRZENIU GOSPODARCZYM 12 WOG - ORKIESTRA WOJSKOWA
Interne Kennung: CZĘŚĆ 12
Los: LOT-0014
Titel: CZĘŚĆ 13 - PARAFIA WOJSKOWA W TORUNIU
Beschreibung: CZĘŚĆ 13 - USŁUGI W ZAKRESIE OCHRONY TERENÓW, OBIEKTÓW, URZĄDZEŃ ORAZ OSÓB, MIENIA I PORZĄDKU NA TERENIE CHRONIONYM, REALIZOWANE PRZEZ SPECJALISTYCZNE UZBROJONE FORMACJE OCHRONNE (SUFO), NA POTRZEBY JW./INSTYTUCJI BĘDĄCYCH NA ZAOPATRZENIU GOSPODARCZYM 12 WOG - PARAFIA WOJSKOWA W TORUNIU
Interne Kennung: CZĘŚĆ 13
Los: LOT-0015
Titel: CZĘŚĆ 14 - PARAFIA WOJSKOWA W INOWROCŁAWIU
Beschreibung: CZĘŚĆ 14 - USŁUGI W ZAKRESIE OCHRONY TERENÓW, OBIEKTÓW, URZĄDZEŃ ORAZ OSÓB, MIENIA I PORZĄDKU NA TERENIE CHRONIONYM, REALIZOWANE PRZEZ SPECJALISTYCZNE UZBROJONE FORMACJE OCHRONNE (SUFO), NA POTRZEBY JW./INSTYTUCJI BĘDĄCYCH NA ZAOPATRZENIU GOSPODARCZYM 12 WOG - PARAFIA WOJSKOWA W INOWROCŁAWIU
Interne Kennung: CZĘŚĆ 14
Los: LOT-0016
Titel: CZĘŚĆ 15 - PRAWOSŁAWNA PARAFIA WOJSKOWA W CIECHOCINKU
Beschreibung: CZĘŚĆ 15 - USŁUGI W ZAKRESIE OCHRONY TERENÓW, OBIEKTÓW, URZĄDZEŃ ORAZ OSÓB, MIENIA I PORZĄDKU NA TERENIE CHRONIONYM, REALIZOWANE PRZEZ SPECJALISTYCZNE UZBROJONE FORMACJE OCHRONNE (SUFO), NA POTRZEBY JW./INSTYTUCJI BĘDĄCYCH NA ZAOPATRZENIU GOSPODARCZYM 12 WOG - PRAWOSŁAWNA PARAFIA WOJSKOWA W CIECHOCINKU
Interne Kennung: CZĘŚĆ 15
Los: LOT-0017
Titel: CZĘŚĆ 16 - SKŁAD TORUŃ
Beschreibung: CZĘŚĆ 16 - USŁUGI W ZAKRESIE OCHRONY TERENÓW, OBIEKTÓW, URZĄDZEŃ ORAZ OSÓB, MIENIA I PORZĄDKU NA TERENIE CHRONIONYM, REALIZOWANE PRZEZ SPECJALISTYCZNE UZBROJONE FORMACJE OCHRONNE (SUFO), NA POTRZEBY JW./INSTYTUCJI BĘDĄCYCH NA ZAOPATRZENIU GOSPODARCZYM 12 WOG - SKŁAD TORUŃ
Interne Kennung: CZĘŚĆ 16
Los: LOT-0018
Titel: CZĘŚĆ 17 - CENTRUM SZKOLENIA WOJSK OBRONY TERYTORIALNEJ W TORUNIU
Beschreibung: CZĘŚĆ 17 - USŁUGI W ZAKRESIE OCHRONY TERENÓW, OBIEKTÓW, URZĄDZEŃ ORAZ OSÓB, MIENIA I PORZĄDKU NA TERENIE CHRONIONYM, REALIZOWANE PRZEZ SPECJALISTYCZNE UZBROJONE FORMACJE OCHRONNE (SUFO), NA POTRZEBY JW./INSTYTUCJI BĘDĄCYCH NA ZAOPATRZENIU GOSPODARCZYM 12 WOG - CS WOT
Interne Kennung: CZĘŚĆ 17