2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bouwteam Sociaal Cultureel Centrum Pijnacker
Beschreibung: In het centrum van Pijnacker wordt een nieuw Sociaal Cultureel Centrum ontwikkeld. Het centrum huisvest onder meer een bibliotheek, muziekschool, toneelverenigingen en dansschool en biedt het cursusruimten en werkplekken. Het nieuwe centrum moet een kwaliteitsimpuls geven aan de binnenstad. De locatie maakt dat het een complex project is, midden in de binnenstad met veel loopverkeer en dicht bij een school. Ondertussen is het Definitieve Ontwerp (DO) al in afronding en moet er worden aanbesteed voor de realisatie van het project. De gemeente is voornemens om een bouwteampartner te selecteren voor de verdere uitwerking van het ontwerp, de sloop en de nieuwbouw. In deze leidraad wordt beschreven op welke wijze de ontwikkeling van het Sociaal Cultureel Centrum te Pijnacker (hierna: het Werk) wordt aanbesteed.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45212300 Bauarbeiten für Kunst- und Kulturgebäude
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten
5. Los
Los: LOT-0000