510328-2026 - Ergebnis
Niederlande – Veranstaltung von Sprachkursen – NT2-onderwijs
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNT2-onderwijs
BeschreibungDe Universiteit Utrecht en de Radboud Universiteit zijn voornemens een samenwerkingsovereenkomst aan te gaan ten behoeve van het gezamenlijk verwezenlijken van hun gemeenschappelijke doelstelling die bestaat uit het aanbieden van NT2-onderwijs aan hun internationale studenten. Het aantal cursussen per jaar is nog onbekend.
Interne Kennung12052026
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80580000 Veranstaltung von Sprachkursen
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1