See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zagospodarowanie selektywnie zbieranych odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych i mieszanych z terenu Gminy Oborniki w okresie od 01.01.2027 do 31.12.2028” obejmujących frakcje: szkło, papier, tworzywa sztuczne, odpady wystawkowe”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na zagospodarowaniu, w instalacji odzysku odpadów, selektywnie zbieranych odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości mieszanych z terenu Gminy Oborniki w okresie od 01.01.2027 do 31.12.2028. Dopuszcza się skorzystanie przez Wykonawcę z dostępnej Wykonawcy (tj. będącej w dyspozycji Wykonawcy) stacji przeładunkowej przed finalnym przetransportowaniem odpadów komunalnych do instalacji odzysku. Zamówienie zostało podzielone na części I-IV: a) Część I – zagospodarowanie selektywnie zbieranych odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości mieszanych z terenu Gminy Oborniki o kodzie 15 01 07 lub 20 01 02 (szkło); b) Część II – zagospodarowanie selektywnie zbieranych odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości mieszanych z terenu Gminy Oborniki o kodzie 15 01 01 lub 20 01 01 (papier); c) Część III – zagospodarowanie selektywnie zbieranych odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości mieszanych z terenu Gminy Oborniki o kodzie 15 01 02 lub 20 01 39 oraz oraz 15 01 04 lub 20 01 40 (metale i tworzywa sztuczne); d) Część IV - zagospodarowanie selektywnie zbieranych odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości mieszanych z terenu Gminy Oborniki o kodzie 20 01 36 oraz 20 03 07 (odpady wystawkowe obejmujące zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny oraz odpady wielkogabarytowe)
Interne Kennung: ROS.271.13.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – zagospodarowanie selektywnie zbieranych odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości mieszanych z terenu Gminy Oborniki o kodzie 15 01 07 lub 20 01 02 (szkło);
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (część I zamówienia) jest świadczenie usługi polegającej na zagospodarowaniu szkła (15 01 07 lub 20 01 02) zbieranych w sposób selektywny pochodzących z nieruchomości zamieszkałych oraz mieszanych z terenu Gminy Oborniki w latach 2025-2026. Dopuszcza się skorzystanie przez Wykonawcę z dostępnej (tj. będącej w dyspozycji Wykonawcy) stacji przeładunkowej przed ostatecznym przetransportowaniem odpadów komunalnych do instalacji odzysku.
Interne Kennung: Cześć I
Menge: 1 463,6
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje zmniejszenie i zwiększenie zakresu zamówienia (odrębnie dla każdej części I-IV zamówienia) na zasadach określonych w załączniku nr 8a-8e do SWZ. Zamawiający informuje, że ograniczenie zakresu zamówienia nie przekroczy 30% ilości odpadów określonych (odpowiednio dla każdej części zamówienia) w tabeli 1 załącznika nr 8a-8d do SWZ. 3.7. Zamawiający przewiduje prawo opcji realizowane na zasadach określonych szczegółowo w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącego (odpowiednio dla każdej z części I-V zamówienia) załączniki nr 8a-8d do SWZ. Zamawiający stosownie do art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych przewiduje możliwość zwiększania zakresu zamówienia, polegającego na zwiększeniu ilości odpadów podlegających zagospodarowaniu do 20% wielkości zamówienia w odniesieniu do ilości odpadów określonych odrębnie dla każdej części zamówienia w tabeli 1 załącznika nr 8a-8d do SWZ wraz z możliwością odpowiedniego zwiększenia łącznego maksymalnego wynagrodzenia za wykonanie zwiększonego zakresu prac na warunkach określonych w umowie.
Los: LOT-0002
Titel: Część II – zagospodarowanie selektywnie zbieranych odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości mieszanych z terenu Gminy Oborniki o kodzie 15 01 01 lub 20 01 01 (papier);
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (część II zamówienia) jest świadczenie usługi polegającej na zagospodarowaniu papieru (15 01 01 lub 20 01 01) zbieranych w sposób selektywny pochodzących z nieruchomości zamieszkałych oraz mieszanych z terenu Gminy Oborniki w latach 2025-2026. Dopuszcza się skorzystanie przez Wykonawcę z dostępnej (tj. będącej w dyspozycji Wykonawcy) stacji przeładunkowej przed ostatecznym przetransportowaniem odpadów komunalnych do instalacji odzysku.
Interne Kennung: Część II
Menge: 1 156,01
Los: LOT-0003
Titel: Część III – zagospodarowanie selektywnie zbieranych odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości mieszanych z terenu Gminy Oborniki o kodzie 15 01 02 lub 20 01 39 oraz 15 01 04 lub 20 01 40 (metale i tworzywa sztuczne);
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (część III zamówienia) jest świadczenie usługi polegającej na zagospodarowaniu metali i tworzyw sztucznych (15 01 02 lub 20 01 39) zbieranych w sposób selektywny pochodzących z nieruchomości zamieszkałych oraz mieszanych z terenu Gminy Oborniki w latach 2025-2026. Dopuszcza się skorzystanie przez Wykonawcę z dostępnej (tj. będącej w dyspozycji Wykonawcy) stacji przeładunkowej przed ostatecznym przetransportowaniem odpadów komunalnych do instalacji odzysku.
Interne Kennung: Część III
Menge: 1 824,76
Los: LOT-0004
Titel: Część IV - zagospodarowanie selektywnie zbieranych odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości mieszanych z terenu Gminy Oborniki o kodzie 20 01 36 oraz 20 03 07 (odpady wystawkowe obejmujące zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny oraz odpady wielkogabarytowe).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (część II zamówienia) jest świadczenie usługi polegającej na zagospodarowaniu odpadów wystawkowych obejmujących zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (20 01 36) oraz odpady wielkogabarytowe (20 03 07) zbieranych w sposób selektywny pochodzących z nieruchomości zamieszkałych oraz mieszanych z terenu Gminy Oborniki w latach w okresie od 01.01.2025 do 31.12.2026 Dopuszcza się skorzystanie przez Wykonawcę z dostępnej (tj. będącej w dyspozycji Wykonawcy) stacji przeładunkowej przed ostatecznym przetransportowaniem odpadów komunalnych do instalacji odzysku
Interne Kennung: Część IV
Menge: 1 105,03