510341-2026 - Ergebnis
Polen – Mineralöl und Destillate – Sukcesywna dostawa paliw w systemie bezgotówkowym
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywna dostawa paliw w systemie bezgotówkowym
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest sukcesywna dostawa paliw płynnych do samochodów służbowych i urządzeń eksploatowanych przez Spółki GK PGE, na stacjach paliw na terenie całego kraju, rozliczana w systemie bezgotówkowym za pomocą kart paliwowych w szacowanej ilości określonej w pkt 4 SWZ.
Vorherige Bekanntmachung847958-2025
Interne KennungPOST/PGE/W/DZ/00319/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09130000 Mineralöl und Destillate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39831500 Fahrzeugreiniger
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa paliw oraz produktów i usług, o których mowa w Załączniku Nr 1 do SWZ do pojazdów i urządzeń eksploatowanych przez Zamawiających wskazanych w pkt 4.7.1 SWZ
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Dostawa paliw oraz produktów i usług, o których mowa w Załączniku Nr 1 do SWZ do pojazdów i urządzeń eksploatowanych przez Zamawiających wskazanych w pkt 4.7.1 SWZ.