510353-2026 - Wettbewerb
Polen – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Zagospodarowanie terenów zieleni Miasta Gdyni
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZagospodarowanie terenów zieleni Miasta Gdyni
Beschreibung1 .Przedmiot zamówienia Część 1: Park sensoryczny przy Szkole Podstawowej 43 przy ul. Porębskiego (BO 2020/MAK/0001). Zagospodarowanie terenu przy ul. Wiceadmirała Kazimierza Porębskiego 21. Zwycięski projekt Budżetu Obywatelskiego 2020/POD/0025 pt. Ogród sensoryczno-rekreacyjny dla mieszkańców dzielnicy Pogórze przy ul. Porębskiego 21 na terenie Szkoły Podstawowej 43. Wykonanie parku sensorycznego , którego założeniem jest pobudzenie zmysłu: wzroku, dotyku i węchu poprzez stworzenie tematycznych rabat o różnorodności gatunkowej. Powierzchnia opracowania terenu – 316m2. Powierzchnia mineralna – 115 m2, Projektowany materiał zieleni: krzewy – 30, byliny i trawy – 525, drzewa – 3. Ławka z oparciem i podłokietnikami. Pielęgnacja – 36 miesięcy. (Załącznik nr 1a do SWZ - OPZ Część 1); Część 2: Zagospodarowanie terenu zieleni pętli autobusowej przy ul. Strzelców (BO 2024/POD/0025). Zagospodarowanie terenu zieleni – w obrębie pętli autobusowej przy ul. Strzelców w Gdyni. Zwycięski projekt Budżetu Obywatelskiego 2024/MAK/0001 pn. „Park kieszonkowy pośrodku pętli autobusowej Mały Kack Strzelców”. Powierzchnia opracowania terenu – 44,9 m2. Projektowany materiał zieleni: krzewy – 56, byliny – 192. Pielęgnacja – 36 miesięcy. (Załącznik nr 1b do SWZ – OPZ Część 2); Część 3: Zagospodarowanie terenu zieleni przy ul. Chwarznieńskiej. Zagospodarowanie terenu zieleni wraz z 36-miesięczną pielęgnacją wzdłuż ulic: Chwarznieńskiej, Hodowlanej i Rolniczej. W szczególności: wywóz kamieni: 21 m³ , zerwanie darni wraz z wywozem: 2 723,2 m², założenie trawnika z siewu: 125,5 m², sadzenie krzewów 4 454 szt. , byliny 8484 szt, drzew: 75 szt, ściółkowanie terenu korą o grubości 5 cm 2 723,2 m² , kamieniem polnym grubość warstwy 10 cm na powierzchni 11 m². Pielęgnacja – 36 miesięcy. (Załącznik nr 1c do SWZ – OPZ Część 3); Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 1a, 1b, 1c do SWZ „Opis Przedmiotu Zamówienia” (dalej jako „OPZ”) oraz projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 10 do SWZ. W zakresie Części 1 i Części 2 Wykonawca zobowiązany jest do wykonania, dostarczenia i montażu tablicy informacyjnej zawierającej dane wskazujące na realizację zadania w ramach Budżetu Obywatelskiego. Szczegółowe zapisy dotyczące tablic zawarte są w Załączniku nr 1 a - OPZ Część 1 oraz Załączniku nr 1b – OPZ Część 2. 2 .Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych zgodnie z poniższymi zapisami 3.1.Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na dowolnie wybrane części przedmiotu zamówienia. 3.2. Zamawiający rozstrzyga postępowanie na rzecz najkorzystniejszej oferty złożonej na daną część postępowania 4. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 5. Zamawiający nie przewiduje rozliczeń w walutach obcych. Rozliczenia między Wykonawcą, a Zamawiającym będą dokonywane w złotych polskich. 6. Podwykonawstwo: 6.1.Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia Podwykonawcy, na warunkach określonych w Załączniku nr 10 do SWZ (Projektowane postanowienia umowy); 6.2.Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę, w ofercie, części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć Podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych Podwykonawców, jeżeli są już znani; 6.3.Powierzenie wykonania części zamówienia Podwykonawcom nie zwalnia Wykonawcy z odpowiedzialności za należyte wykonanie tego zamówienia; 6.4.Szczegółowe wymagania dotyczące podwykonawstwa zostały określone w Załączniku nr 10 do SWZ (Projektowane postanowienia umowy). 7. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań dotyczących przedmiotu zamówienia. 8. Zamawiający nie stawia wymogów w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp. 9. Wizja lokalna. Zamawiający nie przewiduje wymogu odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej lub sprawdzenia przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego, na etapie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. 10. W przypadku rozbieżności co do zakresu przedmiotu zamówienia, pomiędzy SWZ a Opisem Przedmiotu Zamówienia, zastosowanie mają w pierwszej kolejności zapisy OPZ. 11. Zamawiający informuje, że w niniejszym postępowaniu nie korzysta z możliwości przewidzianej w art. 16b ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp. O udzielenie zamówienia nie mogą zatem ubiegać się Wykonawcy pochodzący z państw trzecich niebędących stronami umów międzynarodowych ani Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia z takimi Wykonawcami. Oferta złożona przez Wykonawcę, o którym mowa w zdaniu poprzednim, albo oferta złożona wspólnie z takim Wykonawcą, podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5a ustawy Pzp.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211600 Aussaat von Baumsamen, 45233250 Belagarbeiten, außer Fahrbahnen, 45233293 Installation von Straßenmobiliar, 71355000 Vermessungsarbeiten, 71355000 Vermessungsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1
BeschreibungCzęść 1: Park sensoryczny przy Szkole Podstawowej 43 przy ul. Porębskiego (BO 2020/MAK/0001). Zagospodarowanie terenu przy ul. Wiceadmirała Kazimierza Porębskiego 21. Zwycięski projekt Budżetu Obywatelskiego 2020/POD/0025 pt. Ogród sensoryczno-rekreacyjny dla mieszkańców dzielnicy Pogórze przy ul. Porębskiego 21 na terenie Szkoły Podstawowej 43. Wykonanie parku sensorycznego , którego założeniem jest pobudzenie zmysłu: wzroku, dotyku i węchu poprzez stworzenie tematycznych rabat o różnorodności gatunkowej. Powierzchnia opracowania terenu – 316m2. Powierzchnia mineralna – 115 m2, Projektowany materiał zieleni: krzewy – 30, byliny i trawy – 525, drzewa – 3. Ławka z oparciem i podłokietnikami. Pielęgnacja – 36 miesięcy. (Załącznik nr 1a do SWZ - OPZ Część 1);
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233250 Belagarbeiten, außer Fahrbahnen, 45233250 Belagarbeiten, außer Fahrbahnen, 45233293 Installation von Straßenmobiliar, 71355000 Vermessungsarbeiten
LosLOT-0002
TitelCzęść 3
BeschreibungCzęść 3: Zagospodarowanie terenu zieleni przy ul. Chwarznieńskiej. Zagospodarowanie terenu zieleni wraz z 36-miesięczną pielęgnacją wzdłuż ulic: Chwarznieńskiej, Hodowlanej i Rolniczej. W szczególności: wywóz kamieni: 21 m³ , zerwanie darni wraz z wywozem: 2 723,2 m², założenie trawnika z siewu: 125,5 m², sadzenie krzewów 4 454 szt. , byliny 8484 szt, drzew: 75 szt, ściółkowanie terenu korą o grubości 5 cm 2 723,2 m² , kamieniem polnym grubość warstwy 10 cm na powierzchni 11 m². Pielęgnacja – 36 miesięcy. (Załącznik nr 1c do SWZ – OPZ Część 3);
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211600 Aussaat von Baumsamen, 03451300 Sträucher, 71355000 Vermessungsarbeiten
LosLOT-0004
TitelCzęść 2
BeschreibungCzęść 2: Zagospodarowanie terenu zieleni pętli autobusowej przy ul. Strzelców (BO 2024/POD/0025). Zagospodarowanie terenu zieleni – w obrębie pętli autobusowej przy ul. Strzelców w Gdyni. Zwycięski projekt Budżetu Obywatelskiego 2024/MAK/0001 pn. „Park kieszonkowy pośrodku pętli autobusowej Mały Kack Strzelców”. Powierzchnia opracowania terenu – 44,9 m2. Projektowany materiał zieleni: krzewy – 56, byliny – 192. Pielęgnacja – 36 miesięcy. (Załącznik nr 1b do SWZ – OPZ Część 2);
Interne KennungUZ.271.1.36.2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03451300 Sträucher