2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Budowa trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z urządzeniami budowlanymi w Dobrzelowie – gmina Bełchatów”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z urządzeniami budowlanymi w Dobrzelowie – gmina Bełchatów” wraz z uzyskaniem ostatecznego i bezwarunkowego pozwolenia na użytkowanie budynków. III. Dokumenty formalno-prawne 1. Decyzja nr 697.2023 z dnia 13 września 2023 r. pozwolenia na budowę wydana przez Starostę Bełchatowskiego, w dniu 03 października 2023 r. stała się ostateczna; 2. Decyzja, znak PO.ZUZ.5.4210.349.2023.MB z dnia 17 lipca 2023 r. w sprawie udzielenia pozwolenia wodnoprawnego; 3. Postanowienie, znak PO.ZPU.5.522.2070.2022.KG z dnia 08 czerwca 2023 r. w sprawie uzgodnienia projektu decyzji w zakresie melioracji wodnych; 4. Decyzja nr 33/2023 z dnia 10 lipca 2023r. na lokalizację w pasie drogowym drogi publicznej gminnej urządzeń infrastruktury technicznej wydana przez Wójta Gminy Bełchatów, działka nr ewid. 423, obręb Dobrzelów, gmina Bełchatów; 5. Zgoda Urzędu Gminy z dnia 10 lipca 2023 r. na lokalizację w pasie drogowym urządzenia infrastruktury technicznej, działka nr ewid. 406, obręb Dobrzelów, gmina Bełchatów. IV. Lokalizacja inwestycji: Adres: działka nr ewid. 405 obręb 5 Dobrzelów, gmina Bełchatów; Zakres prac - zgodnie z uzyskaną decyzją o pozwoleniu na budowę zakres prac do wykonania to: budowa trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z urządzeniami budowlanymi działka nr ewid. 405, obręb 5 Dobrzelów, gmina Bełchatów. W zakres rzeczowy zamówienia wchodzi: 1. Budowa trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych: • roboty przygotowawcze, prace ziemne • roboty murowe i żelbetowe • szyby windowe z dostawą i montażem dźwigów • dachy • roboty wykończeniowe 2. Budowa instalacji wewnętrznych: • wodociągowej, ciepłej wody użytkowej i kanalizacji sanitarnej, • elektrycznej i teletechnicznej • centralnego ogrzewania wraz z pompami ciepła • instalacja wentylacji • instalacja klimatyzacji z funkcją grzania • systemu oddymiania 3. Budowa instalacji zewnętrznych i przyłączy: • wodociągowej i kanalizacji sanitarnej • rozbudowy sieci wodociągowej • elektrycznej i teletechnicznej 4. Budowa instalacji oświetlenia terenu; 5. Budowa instalacji fotowoltaicznej 6. Roboty brukarskie • Budowa parkingu na 60 zewnętrznych miejsc postojowych, w tym 3 dla osób niepełnosprawnych oraz zainstalowanie kanałów na przewody i kable elektryczne na wszystkich stanowiskach postojowych, umożliwiających zainstalowanie punktów ładowania na każdym stanowisku postojowym, do ładowania pojazdów elektrycznych zgodnie z ustawą z dnia 11 stycznia 2018 r. o elektromobilności i paliwach alternatywnych. • Utwardzenie kostką betonową dojść i dojazdów 7. Budowa trzech wiat śmietnikowych ze ścian ażurowych na pojemniki hermetyczne dla odpadów stałych; 8. Mała architektura, teren biologicznie czynny; 9. Uruchomienie wszystkich układów technologicznych wraz z odbiorem przez UDT (tam, gdzie jest wymagany) 10. Wykonanie dokumentacji powykonawczej, 11. Świadczenie serwisu gwarancyjnego. Dokumenty postepowania wraz z SWZ z załącznikami znajdują się pod linkiem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1238900 W celu przygotowania rzetelnej oferty, uwzględniającej pełny zakres wszystkich prac oraz innych świadczeń niezbędnych do prawidłowego wykonania zamówienia Zamawiający wymaga przed złożeniem oferty dokonania wizji lokalnej. Wizję lokalną należy przeprowadzić w dniu w 08 stycznia 2026 roku w godz. 10.00-11.30 lub 12.30-14.00 po uprzednim zgłoszeniu chęci odbycia wizji.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45262500 Maurerarbeiten, 45432100 Bodenverlege- und Bodenbelagsarbeiten, 45350000 Maschinentechnische Installationen, 45233150 Verkehrsberuhigungsarbeiten, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45332200 Wasserinstallationsarbeiten, 45332300 Verlegen von Abwasserleitungen, 45331200 Installation von Lüftungs- und Klimaanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z urządzeniami budowlanymi w Dobrzelowie – gmina Bełchatów” wraz z uzyskaniem ostatecznego i bezwarunkowego pozwolenia na użytkowanie budynków. III. Dokumenty formalno-prawne 1. Decyzja nr 697.2023 z dnia 13 września 2023 r. pozwolenia na budowę wydana przez Starostę Bełchatowskiego, w dniu 03 października 2023 r. stała się ostateczna; 2. Decyzja, znak PO.ZUZ.5.4210.349.2023.MB z dnia 17 lipca 2023 r. w sprawie udzielenia pozwolenia wodnoprawnego; 3. Postanowienie, znak PO.ZPU.5.522.2070.2022.KG z dnia 08 czerwca 2023 r. w sprawie uzgodnienia projektu decyzji w zakresie melioracji wodnych; 4. Decyzja nr 33/2023 z dnia 10 lipca 2023r. na lokalizację w pasie drogowym drogi publicznej gminnej urządzeń infrastruktury technicznej wydana przez Wójta Gminy Bełchatów, działka nr ewid. 423, obręb Dobrzelów, gmina Bełchatów; 5. Zgoda Urzędu Gminy z dnia 10 lipca 2023 r. na lokalizację w pasie drogowym urządzenia infrastruktury technicznej, działka nr ewid. 406, obręb Dobrzelów, gmina Bełchatów. IV. Lokalizacja inwestycji: Adres: działka nr ewid. 405 obręb 5 Dobrzelów, gmina Bełchatów; Zakres prac - zgodnie z uzyskaną decyzją o pozwoleniu na budowę zakres prac do wykonania to: budowa trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z urządzeniami budowlanymi działka nr ewid. 405, obręb 5 Dobrzelów, gmina Bełchatów. W zakres rzeczowy zamówienia wchodzi: 1. Budowa trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych: • roboty przygotowawcze, prace ziemne • roboty murowe i żelbetowe • szyby windowe z dostawą i montażem dźwigów • dachy • roboty wykończeniowe 2. Budowa instalacji wewnętrznych: • wodociągowej, ciepłej wody użytkowej i kanalizacji sanitarnej, • elektrycznej i teletechnicznej • centralnego ogrzewania wraz z pompami ciepła • instalacja wentylacji • instalacja klimatyzacji z funkcją grzania • systemu oddymiania 3. Budowa instalacji zewnętrznych i przyłączy: • wodociągowej i kanalizacji sanitarnej • rozbudowy sieci wodociągowej • elektrycznej i teletechnicznej 4. Budowa instalacji oświetlenia terenu; 5. Budowa instalacji fotowoltaicznej 6. Roboty brukarskie • Budowa parkingu na 60 zewnętrznych miejsc postojowych, w tym 3 dla osób niepełnosprawnych oraz zainstalowanie kanałów na przewody i kable elektryczne na wszystkich stanowiskach postojowych, umożliwiających zainstalowanie punktów ładowania na każdym stanowisku postojowym, do ładowania pojazdów elektrycznych zgodnie z ustawą z dnia 11 stycznia 2018 r. o elektromobilności i paliwach alternatywnych. • Utwardzenie kostką betonową dojść i dojazdów 7. Budowa trzech wiat śmietnikowych ze ścian ażurowych na pojemniki hermetyczne dla odpadów stałych; 8. Mała architektura, teren biologicznie czynny; 9. Uruchomienie wszystkich układów technologicznych wraz z odbiorem przez UDT (tam, gdzie jest wymagany) 10. Wykonanie dokumentacji powykonawczej, 11. Świadczenie serwisu gwarancyjnego.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak opcji i wznowień.