2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa rozpoznawania tablic rejestracyjnych pojazdów parkujących w Obszarze Płatnego Parkowania w Gdańsku
Beschreibung: Usługa udostępnienia kompleksowego rozwiązania informatycznego do rozpoznawania tablic rejestracyjnych pojazdów parkujących w obszarze płatnego parkowania w Gdańsku.
Interne Kennung: 26/B/FP/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72319000 Datenbereitstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji poprzez: 1) wydłużenie okresu realizacji przedmiotu zamówienia maksymalnie o 12 kolejnych miesięcy, 2) zwiększenia liczby (Rbh) godzin usługi modyfikacji systemu maksymalnie o 50 kolejnych godzin, 3) zwiększenia liczby usługi przeniesienia (demontażu i montażu) Systemu z pojazdu na pojazd maksymalnie o 3 kolejne tego typu usługi, 4) oddanie przez Wykonawcę w dzierżawę kolejnego urządzenia mobilnego wraz z wbudowanym oprogramowaniem (Systemem) oraz powierzenia Wykonawcy utrzymania Systemu, na zasadach i warunkach wskazanych w niniejszej umowie oraz Opisie Przedmiotu Zamówienia.