2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kybernetická bezpečnost Ivančice
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka a implementace: 1. část: Posílení KB a) Pokročilý NGFW firewall v režimu HA (ID1) b) Více-faktorová autentizace a Single Sign-On (SSO) – pro 160 uživatelů (ID2) c) Ochrana před škodlivým kódem (ID3) a Nástroj pro detekci kybernetických bezpečnostních událostí. (ID4) d) Nástroj pro sběr a nepřetržité vyhodnocení kybernetických bezpečnostních událostí – SIEM (Security Information and Event Management) (ID5) 2. část: HW a SW a) Server OS datacenter a CAL 160ks, Terminal server a CAL 40 ks. (ID2) b) Databázový server SQL licence na 4 core (ID2) c) Zálohovací SW pro 25 virtuálních serverů (ID6) d) Diskové pole (ID6) e) Síťové úložiště NAS (ID6) 3. část: Hasicí systém pro serverovnu (ID6) Včetně zajištění servisní podpory provozu předmětu veřejné zakázky po dobu 60 měsíců od předání předmětu veřejné zakázky.
Interne Kennung: S-MI6387/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72590000 Computer-Fachdienste, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 44480000 Diverse Brandschutzausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Část: Posílení KB
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka a implementace: 1. část: Posílení KB a) Pokročilý NGFW firewall v režimu HA (ID1) b) Více-faktorová autentizace a Single Sign-On (SSO) – pro 160 uživatelů (ID2) c) Ochrana před škodlivým kódem (ID3) a Nástroj pro detekci kybernetických bezpečnostních událostí. (ID4) d) Nástroj pro sběr a nepřetržité vyhodnocení kybernetických bezpečnostních událostí – SIEM (Security Information and Event Management) (ID5) Včetně zajištění servisní podpory provozu předmětu veřejné zakázky po dobu 60 měsíců od předání předmětu veřejné zakázky.
Interne Kennung: 1. část VZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72590000 Computer-Fachdienste, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
Los: LOT-0003
Titel: 3. část: Hasicí systém pro serverovnu (ID6)
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka a implementace: 3. část: Hasicí systém pro serverovnu (ID6) Včetně zajištění servisní podpory provozu předmětu veřejné zakázky po dobu 60 měsíců od předání předmětu veřejné zakázky.
Interne Kennung: 3. část VZ
Haupteinstufung (cpv): 44480000 Diverse Brandschutzausrüstungen
Los: LOT-0002
Titel: 2. Část: HW a SW
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka a implementace: 2. část: HW a SW a) Server OS datacenter a CAL 160ks, Terminal server a CAL 40 ks. (ID2) b) Databázový server SQL licence na 4 core (ID2) c) Zálohovací SW pro 25 virtuálních serverů (ID6) d) Diskové pole (ID6) e) Síťové úložiště NAS (ID6) Včetně zajištění servisní podpory provozu předmětu veřejné zakázky po dobu 60 měsíců od předání předmětu veřejné zakázky.
Interne Kennung: 2. část VZ