See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert nr 46/KŚZ/26 na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Oddziału Chorób Wewnętrznych Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne, które będą realizowane w ramach Oddziału Chorób Wewnętrznych Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o., Pod pojęciem ,,świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub odrębnych przepisów regulujących zasady ich wykonywania. Przedmiot zamówienia został podzielony na II pakiety.
Interne Kennung: 46/KŚZ/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 46/KŚZ/26/I
Beschreibung: 1.Pakiet I – wykonanie świadczeń zdrowotnych w ramach Oddziału Chorób Wewnętrznych Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o., według potrzeb Udzielającego zamówienia zgodnie z harmonogramem zatwierdzonym przez Ordynatora Oddziału/Zastępcę Ordynatora Oddziału/Dyrektora ds. Medycznych.: 1)od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 07:25 a godziną 15:00 (średnio 4 świadczenia zdrowotne w tygodniu); 2)od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 15:00 a godziną 07:25 dnia następnego (średniomiesięcznie 4 świadczenia zdrowotne); 3)w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 07:25 a godziną 07:25 dnia następnego (średniomiesięcznie 2 świadczenia zdrowotne). Lekarka/lekarz świadcząca/y usługi musi być co najmniej po ukończonym stażu podyplomowym oraz posiadać nieograniczone prawo wykonywania zawodu. 2.W ramach pakietu I Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość wyboru 1 (jednej) najkorzystniejszej oferty, która spełni wszystkie wymagane przez Udzielającego zamówienia warunki. 3.Szczegółowy rozkład pracy określa Harmonogram Pracy obowiązujący u Udzielającego zamówienia i sporządzony jest z góry na każdy miesiąc. Udzielający zamówienia zastrzega sobie prawo zmiany harmonogramu, jednak nie później jak 3 dni przed rozpoczęciem danego miesiąca. Harmonogram zatwierdza Ordynator Oddziału/Zastępca Ordynatora Oddziału/Dyrektor ds. Medycznych. 4.Udzielający zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 13.05.2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym w toku badania ofert sprawdzi, czy Oferent nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. W przypadku figurowania w takim rejestrze oferta Przyjmującego zamówienie zostanie odrzucona. 5.Standardy ochrony małoletnich są udostępnione na stronie internetowej Szpitala pod adresem: www.szpitalruda.pl. 6.Każdy z Oferentów ubiegających się o zawarcie umowy może złożyć tylko jedną ofertę.
Interne Kennung: 46/KŚZ/26/I
Los: LOT-0002
Titel: 46/KŚZ/26/II
Beschreibung: 1.Pakiet II – wykonanie świadczeń zdrowotnych w ramach Oddziału Chorób Wewnętrznych Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o., według potrzeb Udzielającego zamówienia zgodnie z harmonogramem zatwierdzonym przez Ordynatora Oddziału/Zastępcę Ordynatora Oddziału/Dyrektora ds. Medycznych: 1) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 15:00 a godziną 07:25 (średniomiesięcznie 5 świadczeń zdrowotnych); Lekarka/lekarz świadcząca/y usługi musi być co najmniej po ukończonym stażu podyplomowym oraz posiadać nieograniczone prawo wykonywania zawodu. 2.W ramach pakietu II Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość wyboru 1 (jednej) najkorzystniejszej oferty, która spełni wszystkie wymagane przez Udzielającego zamówienia warunki. 3.Szczegółowy rozkład pracy określa Harmonogram Pracy obowiązujący u Udzielającego zamówienia i sporządzony jest z góry na każdy miesiąc. Udzielający zamówienia zastrzega sobie prawo zmiany harmonogramu, jednak nie później jak 3 dni przed rozpoczęciem danego miesiąca. Harmonogram zatwierdza Ordynator Oddziału/Zastępca Ordynatora Oddziału/Dyrektor ds. Medycznych. 4.Udzielający zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 13.05.2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym w toku badania ofert sprawdzi, czy Oferent nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. W przypadku figurowania w takim rejestrze oferta Przyjmującego zamówienie zostanie odrzucona. 5.Standardy ochrony małoletnich są udostępnione na stronie internetowej Szpitala pod adresem: www.szpitalruda.pl. 6.Każdy z Oferentów ubiegających się o zawarcie umowy może złożyć tylko jedną ofertę.
Interne Kennung: 46/KŚZ/26/II