See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SUKCESYWNA DOSTAWA ODCZYNNIKÓW DO ZAKŁADU PATOMOFOLOGII – 10
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odczynników do badań diagnostycznych. Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 części – Pakiety
Interne Kennung: ZP/D/10/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Alkohol etylowy odwodniony
Beschreibung: Odczynniki chemiczne i laboratoryjne
Interne Kennung: Pakiet nr 1 - Alkohol etylowy odwodniony
Los: LOT-0002
Titel: Formaldehyd 4% do histopatologii
Interne Kennung: Pakiet nr 2 - Formaldehyd 4% do histopatologii
Los: LOT-0003
Titel: Parafina histopatologiczna
Interne Kennung: Pakiet nr 3 - Parafina histopatologiczna
Los: LOT-0004
Titel: Tusz/ atrament histopatologiczny
Interne Kennung: Pakiet nr 4 - Tusz/ atrament histopatologiczny