See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa technicznych środków materiałowych do statków powietrznych dla 42 BLSz w 2026 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa technicznych środków materiałowych do statków powietrznych dla 42 BLSz w 2026 r. 2. Nazwa i kod zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień: CPV: 34731000-0 Części statków powietrznych. 3.Przedmiot zamówienia został podzielony na 11 części: 1)Część I – TARCZE HAMULCOWE DO SAMOLOTÓW PZL-130 ORLIK; 2)Część II – CZĘŚCI DO SAMOLOTÓW (1); 3)Część III – CZĘŚCI DO SAMOLOTÓW (2); 4)Część IV – CZĘŚCI DO SAMOLOTÓW (3); 5)Część V – BATERIE; 6)Część VI – POMPY PALIWOWE DO SAMOLOTÓW M-28 BRYZA; 7)Część VII – CZĘŚCI ZAMIENNE DO HEŁMÓW; 8)Część VIII – ŻARÓWKI; 9)Część IX– CZĘŚCI DO SILNIKÓW PT6A-25C; 10)Część X – AKCESORIA ELEKTRYCZNE DO SAMOLOTÓW PZL-130 ORLIK; 11)Część XI – AKCESORIA ELEKTRYCZNE DO SAMOLOTÓW M-28 BRYZA. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 1 do SWZ. 5. Projekt umowy stanowi również uzupełnienie opisu przedmiotu zamówienia w zakresie postanowień nie uregulowanych zapisami w załączniku nr 8 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 301026-2026
Interne Kennung: 9/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34731000 Teile für Luftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: TARCZE HAMULCOWE DO SAMOLOTÓW PZL-130 ORLIK
Beschreibung: TARCZE HAMULCOWE DO SAMOLOTÓW PZL-130 ORLIK. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 1 do SWZ. Projekt umowy stanowi również uzupełnienie opisu przedmiotu zamówienia w zakresie postanowień nie uregulowanych zapisami w załączniku nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚCI DO SAMOLOTÓW (1)
Beschreibung: CZĘŚCI DO SAMOLOTÓW (1). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 1 do SWZ. Projekt umowy stanowi również uzupełnienie opisu przedmiotu zamówienia w zakresie postanowień nie uregulowanych zapisami w załączniku nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚCI DO SAMOLOTÓW (2)
Beschreibung: CZĘŚCI DO SAMOLOTÓW (2). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 1 do SWZ. Projekt umowy stanowi również uzupełnienie opisu przedmiotu zamówienia w zakresie postanowień nie uregulowanych zapisami w załączniku nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Część III
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚCI DO SAMOLOTÓW (3)
Beschreibung: CZĘŚCI DO SAMOLOTÓW (3). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 1 do SWZ. Projekt umowy stanowi również uzupełnienie opisu przedmiotu zamówienia w zakresie postanowień nie uregulowanych zapisami w załączniku nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Część IV
Los: LOT-0005
Titel: BATERIE
Beschreibung: BATERIE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 1 do SWZ. Projekt umowy stanowi również uzupełnienie opisu przedmiotu zamówienia w zakresie postanowień nie uregulowanych zapisami w załączniku nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Część V
Los: LOT-0006
Titel: POMPY PALIWOWE DO SAMOLOTÓW M-28 BRYZA
Beschreibung: POMPY PALIWOWE DO SAMOLOTÓW M-28 BRYZA. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 1 do SWZ. Projekt umowy stanowi również uzupełnienie opisu przedmiotu zamówienia w zakresie postanowień nie uregulowanych zapisami w załączniku nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Część VI
Los: LOT-0007
Titel: CZĘŚCI ZAMIENNE DO HEŁMÓW
Beschreibung: CZĘŚCI ZAMIENNE DO HEŁMÓW. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 1 do SWZ. Projekt umowy stanowi również uzupełnienie opisu przedmiotu zamówienia w zakresie postanowień nie uregulowanych zapisami w załączniku nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Część VII
Los: LOT-0008
Titel: ŻARÓWKI
Beschreibung: ŻARÓWKI. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 1 do SWZ. Projekt umowy stanowi również uzupełnienie opisu przedmiotu zamówienia w zakresie postanowień nie uregulowanych zapisami w załączniku nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Część VIII
Los: LOT-0009
Titel: CZĘŚCI DO SILNIKÓW PT6A-25C
Beschreibung: CZĘŚCI DO SILNIKÓW PT6A-25C. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 1 do SWZ. Projekt umowy stanowi również uzupełnienie opisu przedmiotu zamówienia w zakresie postanowień nie uregulowanych zapisami w załączniku nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Część IX
Los: LOT-0010
Titel: AKCESORIA ELEKTRYCZNE DO SAMOLOTÓW PZL-130 ORLIK
Beschreibung: AKCESORIA ELEKTRYCZNE DO SAMOLOTÓW PZL-130 ORLIK. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 1 do SWZ. Projekt umowy stanowi również uzupełnienie opisu przedmiotu zamówienia w zakresie postanowień nie uregulowanych zapisami w załączniku nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Część X
Los: LOT-0011
Titel: AKCESORIA ELEKTRYCZNE DO SAMOLOTÓW M-28 BRYZA
Beschreibung: AKCESORIA ELEKTRYCZNE DO SAMOLOTÓW M-28 BRYZA. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 1 do SWZ. Projekt umowy stanowi również uzupełnienie opisu przedmiotu zamówienia w zakresie postanowień nie uregulowanych zapisami w załączniku nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Część XI