See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi związane z koszeniem i wykaszaniem brzegów rzek, cieków, wałów, zbiorników i kanałów na terenie Nadzoru Wodnego w Chełmie - 5 części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi związane z utrzymaniem wód i urządzeń wodnych na obszarze działania Zarządu Zlewni w Białej Podlaskiej - Nadzoru Wodnego w Chełmie. Zamówienie podzielono na 5 części. Każda część stanowi oddzielny przedmiot zamówienia. Zakres prac utrzymaniowych w poszczególnych częściach zamówienia obejmuje głównie mechaniczne i ręczne wykaszanie roślinności ze skarp i dna cieków, zbiornika i wału, hakowanie roślinności korzeniącej się w dnie, ręczne ścinanie krzaków bez karczowania wraz z mechanicznym rozdrabnianiem.
Vorherige Bekanntmachung: 238083-2025
Interne Kennung: L.ROZ.2710.25.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Utrzymanie rzeki Garka w km 0+000-5+990, 6+230-10+180
Beschreibung: Zakres zamówienia obejmuje: rzeka Garka: - mechaniczne wykaszanie porostów ze skarp ciągnikiem kołowym z kosiarką bijakową, - ręczne wykaszanie roślinności ze skarp wraz z wygrabianiem, - ręczne wykoszenie roślinności z dna cieku, - ręczne wykaszanie porostów z dna cieku wraz z wygrabianiem, - ręczne ścinanie (bez karczowania) krzaków wraz z mechanicznym rozdrabnianiem.
Interne Kennung: Część 1.
Los: LOT-0002
Titel: Utrzymanie rzeki Kanał Kacap w km 0+000-4+000, 4+200-11+400
Beschreibung: Zakres zamówienia obejmuje: Rzeka Kanał Kacap: - mechaniczne koszenie porostów ze skarp i poboczy ciągnikiem z kosiarką bijakową wraz z wygrabianiem, - ręczne wykaszanie porostów ze skarp cieku wraz z wygrabianiem, - ręczne wykoszenie porostów z dna cieku wraz z wygrabianiem, - ręczne ścinanie krzaków bez karczowania wraz z mechanicznym rozdrabnianiem, - mechaniczne usuwanie (hakowanie) roślin korzeniących się w dnie.
Interne Kennung: Część 2.
Los: LOT-0003
Titel: Utrzymanie rzeki Lepietucha w km 0+000-4+570
Beschreibung: Zakres zamówienia obejmuje: Rzeka Lepietucha: - mechaniczne koszenie porostów ze skarp i poboczy ciągnikiem z kosiarką bijakową, - ręczne wykoszenie porostów ze skarp wraz z wygrabieniem, - mechaniczne wykaszanie porostów z dna koparką z łyżką koszącą, - ręczne wykaszanie porostów z dna cieku wraz z wygrabianiem, - ręczne ścinanie krzaków bez karczowania wraz z mechanicznym rozdrabnianiem.
Interne Kennung: Część 3.
Los: LOT-0004
Titel: Utrzymanie zbiornika Stańków
Beschreibung: Zakres zamówienia obejmuje: Zbiornik Stańków: - mechaniczne wykaszanie porostów ze skarp i poboczy ciągnikiem kołowym z kosiarką bijakową, - ręczne wykaszanie porostów ze skarp wraz z wygrabianiem, - ręczne wykaszanie porostów z dna wraz z wygrabianiem, - ręczne ścinanie (bez karczowania) krzaków wraz z mechanicznym rozdrabnianiem.
Interne Kennung: Część 4.
Los: LOT-0005
Titel: Utrzymanie wału Dorohusk w km 0+000-1+520
Beschreibung: Zakres zamówienia obejmuje: Wał Dorohusk: - mechaniczne koszenie porostów ze skarp i poboczy ciągnikiem z kosiarką bijakową, - ręczne wykaszanie porostów ze skarp wraz z wygrabianiem, - ręczne ścinanie krzaków bez karczowania wraz z mechanicznym rozdrabnianiem.
Interne Kennung: Część 5.