2. Verfahren
Verfahren
Titel: Natuurvriendelijk isoleren (NVI) en een gebiedsdekkend (Pré) Soortenmanagementplan (SMP)
Beschreibung: Gemeente Beekdaelen beoogt met deze aanbestedingsprocedure een gebiedsdekkend soortenmanagementplan (SMP), een pré-SMP en de uitvoering van natuurvriendelijk isoleren (NVI) te verwerven, inclusief begeleiding van de bijbehorende aanvragen omgevingsvergunning flora- en fauna activiteit bij het bevoegd gezag. Gemeente Beekdaelen beoogt met deze aanbestedingsprocedure een gebiedsdekkend soortenmanagementplan (SMP), een pré-SMP en de uitvoering van natuurvriendelijk isoleren (NVI) te verwerven, inclusief begeleiding van de bijbehorende aanvragen omgevingsvergunning flora- en fauna activiteit bij het bevoegd gezag. De opdracht bestaat uit één overeenkomst voor de ontwikkeling van drie onderdelen. 1. Het uitvoeren van de opdracht Natuurvriendelijk isoleren voor gemeente Beekdaelen; 2. Het ontwikkelen van een Pré-Soortenmangementplan, inclusief het verzorgen en begeleiden van de bijbehorende aanvraagprocedure voor een (tijdelijke) omgevingsvergunning voor een flora- en faunactiviteit bij het bevoegd gezag en ondersteuning bij eventuele bezwaar- en beroepsprocedures voor Gemeente Beekdaelen; 3. Het ontwikkelen van een gebiedsdekkend SMP, inclusief het verzorgen en begeleiden van de bijbehorende aanvraagprocedure voor een gebiedsgerichte omgevingsvergunning flora- en fauna-activiteit bij het bevoegd gezag en ondersteuning bij eventuele bezwaar- en beroepsprocedures voor de gemeente Beekdaelen. Beekdaelen telt ongeveer 35.903 inwoners met ongeveer 16.915 woningen. Hiervan zijn 72,8% koopwoningen. Gemeente Beekdaelen heeft een totale oppervlakte van 7.840 hectare en de gemiddelde dichtheid van de adressen is 508 adressen per km2. Het onderzoek richt zich op het bebouwde gebied. Dit bedraagt ongeveer 12.6 km². Het onderzoeksgebied dient als basis voor de prijsvorming. Het definitieve onderzoeksgebied zal in samenspraak met de Provincie Limburg moeten worden vastgesteld gedurende de eerste fase van de opdracht. Gemeente Beekdaelen wenst binnen drie jaar na opdrachtverstrekking het NVI te hebben voltooid en te beschikken over een goed werkend SMP, inclusief een gebiedsgerichte omgevingsvergunning.
Interne Kennung: Z/26/218646
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90721700 Schutz gefährdeter Arten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1