See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa polegająca na wykonaniu pogwarancyjnych przeglądów okresowych urządzeń i aparatury medycznej część 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu pogwarancyjnych przeglądów okresowych urządzeń i aparatury medycznej. Przedmiot zamówienia został podzielony na poszczególne zadania. Przedmiot zamówienia musi być zrealizowany zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (tekst jednolity Dz.U. 2024 poz. 1620).
Vorherige Bekanntmachung: 254278-2026
Interne Kennung: 16/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 Aparat do kompresji klatki piersiowej
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia Załącznik Nr 2 do SWZ Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 Aparat do kriochirurgii - Kriomedpol
Interne Kennung: Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 Aparat do kriochirurgii - Metrum
Interne Kennung: Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7 Aparat do krioterapii - Kriomedpol
Interne Kennung: Zadanie 7
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9 Aparat do wysokoprzepływowej tlenoterapii Fisher & Paykel
Interne Kennung: Zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10 Aparat do wysokoprzepływowej tlenoterapii Hifent
Interne Kennung: Zadanie 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11 Aparat doplerowski Nicolet
Interne Kennung: Zadanie 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12 Aparat EEG - Digitrack
Interne Kennung: Zadanie 12
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14 Aparat elektrochirurgiczny - Emed
Interne Kennung: Zadanie 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 15 Aparat USG - Canon
Interne Kennung: Zadanie 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 16 Aparat USG - GE
Interne Kennung: Zadanie 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 17 Aparat USG - Philips
Interne Kennung: Zadanie 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie 18 Aparat USG - SIUI
Interne Kennung: Zadanie 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie 19 Aparat USG - Wisonic
Interne Kennung: Zadanie 19
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie 29 Defibrylator - Welch Allyn
Interne Kennung: Zadanie 29
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie 30 Defibrylatory - Mindray
Interne Kennung: Zadanie 30
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie 31 Defibrylatory - Philips
Interne Kennung: Zadanie 31
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie 32 Detektor tętna płodu
Interne Kennung: Zadanie 32
Los: LOT-0033
Titel: Zadanie 33 Diatermia Erbe
Interne Kennung: Zadanie 33
Los: LOT-0035
Titel: Zadanie 35 Diatermia KLS Martin
Interne Kennung: Zadanie 35
Los: LOT-0036
Titel: Zadanie 36 Diatermia Valleylab
Interne Kennung: Zadanie 36
Los: LOT-0041
Titel: Zadanie 41 Elektrokardiograf - Lumed
Interne Kennung: Zadanie 41
Los: LOT-0045
Titel: Zadanie 45 Elektrokardiograf - Philips
Interne Kennung: Zadanie 45
Los: LOT-0049
Titel: Zadanie 49 Kardiomonitor - Biolight
Interne Kennung: Zadanie 49
Los: LOT-0051
Titel: Zadanie 51 Kardiomonitor - Ivy Biomedical Systems
Interne Kennung: Zadanie 51
Los: LOT-0052
Titel: Zadanie 52 Kardiomonitor - Mindray
Interne Kennung: Zadanie 52