2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meubilair - ISK Locatie
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor de levering van meubilair voor de ISK locatie in Leiden, deze wordt momenteel nog gerenoveerd en zal in juni 2027 opgeleverd worden. De leslocatie betreft ongeveer 650m2 aan in te richten ruimtes. Zowel leslokalen, gezamenlijke ruimtes zoals een aula, Open Leer Centrum, kantoorruimtes en docentenkamers.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
510445-2026 - Competition
Netherlands – Furniture (incl. office furniture), furnishings, domestic appliances (excl. lighting) and cleaning products – Meubilair - ISK Locatie
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Meubilair - ISK Locatie
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39000000 Furniture (incl. office furniture), furnishings, domestic appliances (excl. lighting) and cleaning products
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1