510496-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Krankenhäusern – Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych na wykonywanie badań w zakresie diagnostyki i terapii obturacyjnego bezdechu sennego
Bekanntmachung der Wettbewerbsergebnisse
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKonkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych na wykonywanie badań w zakresie diagnostyki i terapii obturacyjnego bezdechu sennego
BeschreibungPrzedmiotem konkursu jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na udzielanie świadczeń zdrowotnych na wykonywanie badań w zakresie diagnostyki i terapii obturacyjnego bezdechu sennego na rzecz pacjentów oddziałów Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im.Stanisława Rybickiego w Skierniewicach.
Interne KennungWSZ.DZPiZ.042.1.15/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85111000 Dienstleistungen von Krankenhäusern
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85143000 Einsatz von Krankenwagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelKonkurs ofert na wykonywanie badań w zakresie diagnostyki i terapii obturacyjnego bezdechu sennego
BeschreibungPrzedmiotem konkursu ofert jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na wykonywanie badań w zakresie diagnostyki i terapii obturacyjnego bezdechu sennego na rzecz pacjentów Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach