2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Wykonanie przeglądu lub naprawy silników asynchronicznych zdemontowanych z pojazdów trakcyjnych".
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przeglądu lub naprawy silników asynchronicznych zdemontowanych z pojazdów trakcyjnych - objętych zakresem podstawowym zamówienia oraz innych czynności wskazanych przez Zamawiającego objętych prawem opcji w zakresie zadania/zadań: a) Zadanie nr 1 obejmującego naprawę silników asynchronicznych typu TMF 50-29-4 (400kW), zdemontowanych z pojazdów trakcyjnych serii EN96 oraz EN63a (zwanych dalej „silnikami”), w łącznej maksymalnej liczbie do 40 sztuk, z czego zakres gwarantowany (podstawowy), który Zamawiający zobowiązuje się zlecić, a Wykonawca wykonać, stanowi 35 sztuk, natomiast zakres opcjonalny (prawo opcji) obejmuje do 5 sztuk, przy czym jego uruchomienie zależy wyłącznie od uznania i potrzeb eksploatacyjnych Zamawiającego. b) Zadanie nr 2 - obejmującego naprawę silników asynchronicznych typu DKLBZ 0910-4A (280kW), zdemontowanych z pojazdów trakcyjnych serii EN81 (zwanych dalej „silnikami”), w łącznej maksymalnej liczbie do 9 sztuk, z czego zakres gwarantowany (podstawowy), który Zamawiający zobowiązuje się zlecić, a Wykonawca wykonać, stanowi 8 sztuk, natomiast zakres opcjonalny (prawo opcji) obejmuje do 1 sztuki, przy czym jego uruchomienie zależy wyłącznie od uznania i potrzeb eksploatacyjnych Zamawiającego. Naprawa polega na przywróceniu parametrów eksploatacyjnych, zgodnie z DSU, dokumentacją konstrukcyjną, normami oraz dokumentacją techniczno-ruchową.
Interne Kennung: Ki.240.2851.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - wykonanie naprawy silników asynchronicznych typu TMF 50-29-4 (400kW), zdemontowanych z pojazdów trakcyjnych serii EN96 oraz EN63a (zwanych dalej „silnikami”), w łącznej maksymalnej liczbie do 40 sztuk.
Beschreibung: Naprawa polega na przywróceniu parametrów eksploatacyjnych, zgodnie z DSU, dokumentacją konstrukcyjną, normami oraz dokumentacją techniczno-ruchową.
Interne Kennung: Ki.240.2851.2026_1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - wykonanie naprawy silników asynchronicznych typu DKLBZ 0910-4A (280kW), zdemontowanych z pojazdów trakcyjnych serii EN81 (zwanych dalej „silnikami”), w łącznej maksymalnej liczbie do 9 sztuk.
Interne Kennung: Ki.240.2851.2026_2