2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bytový dům Cementářské sídliště
Beschreibung: Předmětem plnění je novostavba bytového domu se čtyřmi nadzemními podlažími s 28 bytovými jednotkami, jedním podzemním podlažím s garážovým stáním, se sedlovou střechou. Objekt bude vybaven osobním výtahem, zdrojem vytápění a přípravy teplé vody bude sestava tepelných čerpadel, na střeše objektu budou osazeny fotovoltaické panely pro vlastní potřebu. Zastavěná plocha objektu činí 708,72 m2, celkový obestavěný prostor cca 13.558 m3.
Interne Kennung: ZAK1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001