See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych (w tym z programów lekowych) dla Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej z siedzibą w Starachowicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa produktów leczniczych (w tym z programów lekowych) dla Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej z siedzibą w Starachowicach ujętych w pakietach w ilościach uzależnionych od bieżącego zapotrzebowania wynikającego z działalności leczniczej. W załączeniu wykaz leków ( załącznik nr 5 do SWZ) z nazwą środka farmaceutycznego w jednostkach miary i ilość przewidywanego zużycia w okresie 12 miesięcy. Zamawiający dopuszcza możliwość złożenia ofert równoważnych (oferowany przedmiot zamówienia nie gorszy niż ten określony w SWZ), jeżeli z opisu przedmiotu zamówienia mogłoby wynikać, iż przedmiot zamówienia określony został poprzez wskazanie znaku towarowego, pochodzenia lub patentu. W ofercie należy podać swoje odpowiedniki i zamieścić opis dotyczący właściwości odpowiedników. Brak wskazania proponowanych odpowiedników i opisu dotyczącego właściwości zastosowanych odpowiedników stanowi podstawę do odrzucenia oferty – art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy Prawo Zamówień Publicznych.
Vorherige Bekanntmachung: 478748-2024
Interne Kennung: P/34/10/2025/LEK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 121
Beschreibung: Według załącznika nr 5 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet 121
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 122
Interne Kennung: Pakiet 122
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 123
Interne Kennung: Pakiet 123
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 124
Interne Kennung: Pakiet 124
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 125
Interne Kennung: Pakiet 125
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 126
Interne Kennung: Pakiet 126
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 127
Interne Kennung: Pakiet 127
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 128
Interne Kennung: Pakiet 128
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 129
Interne Kennung: Pakiet 129
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 130
Interne Kennung: Pakiet 130
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 131
Interne Kennung: Pakiet 131
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 132
Interne Kennung: Pakiet 132
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 133
Interne Kennung: Pakiet 133
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 134
Interne Kennung: Pakiet 134
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 135
Interne Kennung: Pakiet 135