2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa środków do znieczulenia wziewnego wraz z dzierżawą kompatybilnych parowników na potrzeby bloków operacyjnych USK-2 PUM oraz dostawa strzykawek do przepłukiwania fabrycznie napełnionych solą fizjologiczną na potrzeby Klinik USK-2 PUM.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków do znieczulenia wziewnego wraz z dzierżawą kompatybilnych parowników na potrzeby bloków operacyjnych USK-2 PUM oraz dostawa strzykawek do przepłukiwania, fabrycznie napełnionych solą fizjologiczną na potrzeby Klinik USK-2 PUM. 1. Ilekroć w dalszej części SWZ użyty będę zwrot: a) „wyroby” – należy pod tym pojęciem rozumieć wyroby i materiały zużywalne wskazane w załączniku nr 2.1 i 2.2 (FCJ) do SWZ; b) „sprzęt” - należy pod tym pojęciem rozumieć dzierżawione parowniki w zadaniu 1 A i B, których opisy i wymagania techniczne zawiera załącznik nr 2.1 (FCJ) 2. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzach cen jednostkowych (zał. 2.1 i 2.2 do SWZ, zwany dalej również jako „FCJ”) i winien być złożony wraz z formularzem oferty (zał. 1 do SWZ, zwany dalej również jako „FO”). 3. Zamawiający wymaga: a) W zadaniu 1 1) zaoferowania środków do znieczulania wziewnego wprowadzonych do obrotu jako produkty lecznicze zgodnie z z ustawą z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne 2) zaoferowania parowników stanowiących wyroby medyczne w rozumieniu Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U.2024.1620 z późn.zm.) dalej: „UoWM, kompatybilne z oferowanymi środkami do znieczulenia oraz aparatami do znieczuleń firmy Drager będącymi na wyposażeniem własnościowym szpitala. b) W zadaniu 2 1) zaoferowania wyrobów medycznych z certyfikatem CE klasy III – w rozumieniu Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U.2024.1620 z późn.zm.) dalej: „UoWM wprowadzonych do obrotu i używania na terytorium RP zgodnie z obowiązującymi przepisami (ze względu na ryzyko przedostania się do krwiobiegu) 4. Ilości wyrobów podane w formularzu cen jednostkowych mają charakter orientacyjny i Zamawiający ma prawo zamówić ich mniejsze ilości, z tym, że nie mniej niż 60% wartości umowy/zadania. 5. Zamówienie składa się z 2 zadań. Szczegółowe wymagania każdego z zadań, ich opis, wymagane ilości , kody CPV zawiera formularz cen jednostkowych. 7. Zamawiający wymaga by dostarczane wyroby posiadały okres przydatności do użycia minimum 12 miesięcy licząc od daty dostawy do siedziby Zamawiającego. 8. Nie dopuszcza składania ofert wariantowych a także obejmujących tylko niektóre pozycje z zadania.
Interne Kennung: ZP.220.70.25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39518200 Operationslaken
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 Dostawa preparatu do wziewnego znieczulenia ogólnego z dzierżawą parowników
Interne Kennung: zadanie 1
Haupteinstufung (cpv): 33661700 Andere Mittel für das Nervensystem
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 Strzykawki fabrycznie napełnione solą fizjologiczną do przepłukiwania
Interne Kennung: zadanie 2