2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa badania ewaluacyjnego na temat potrzeb osób starszych na Mazowszu pn.: „Diagnoza sytuacji osób starszych w województwie mazowieckim”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie badania ewaluacyjnego na temat sytuacji i potrzeb osób starszych w województwie mazowieckim w związku z realizacją projektu „Dla Ciebie, dla mnie, dla nas - rozwój usług społecznych na Mazowszu” w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego na lata 2021 – 2027, Priorytet IV Spójność społeczna i zdrowie, Działanie FERS.04.13 - Działania w celu zwiększenia równego i szybkiego dostępu do dobrej jakości trwałych i przystępnych cenowo usług.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79315000 Sozialforschung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy