See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów jednorazowego użytku dla Krapkowickiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
Beschreibung: Dostawa materiałów jednorazowego użytku podzielona na 61 części szczegółowo opisanych w zał od 2.1 do 2.61
Vorherige Bekanntmachung: 287124-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sprzęt medyczny jednorazowego użytku 1
Beschreibung: Sprzęt medyczny jednorazowego użytku szczegółowo opisany w zał. 2.1
Interne Kennung: część 1
Los: LOT-0002
Titel: Sprzęt medyczny jednorazowego użytku 2
Beschreibung: Sprzęt medyczny jednorazowego użytku szczegółowo opisany w zał. 2.2
Interne Kennung: część 2
Los: LOT-0003
Titel: Baseny, miski i kaczki
Beschreibung: Sprzęt medyczny jednorazowego użytku szczegółowo opisany w zał. 2.3
Interne Kennung: część 3
Los: LOT-0004
Titel: Paski do oznaczenia poziomu cukru we krwi kompatybilne z glukometrem
Beschreibung: Paski do oznaczenia poziomu cukru we krwi kompatybilne z glukometrem szczegółowo opisany w zał. 2.4
Interne Kennung: część 4
Los: LOT-0005
Titel: Klipsy chirurgiczne
Beschreibung: klipsy chirurgiczne szczegółowo opisane w zał. 2.5
Interne Kennung: część 5
Los: LOT-0006
Titel: Zgłębniki do żywienia
Beschreibung: zgłębniki do żywienia szczegółowo opisane w zał. 2.6
Interne Kennung: część 6
Los: LOT-0007
Titel: Wkłady do ssaków
Beschreibung: wkłady do ssaków szczegółowo opisane w zał. 2.7
Interne Kennung: część 7
Los: LOT-0008
Titel: Testy do sterylizacji
Beschreibung: Testy do sterylizacji szczegółowo opisane w zał. 2.8
Interne Kennung: część 8
Los: LOT-0009
Titel: Elektrody i żele EKG
Beschreibung: Elektrody i żele EKG szczegółowo opisane w zał. 2.9
Interne Kennung: część 9
Los: LOT-0010
Titel: Bielizna jednorazowego użytku
Beschreibung: Bielizna jednorazowego użytku szczegółowo opisana w zał. 2.10
Interne Kennung: część 10
Los: LOT-0011
Titel: Zestaw dializacyjny pemanentny
Beschreibung: Zestaw dializacyjny pemanentny szczegółowo opisany w zał. 2.11
Interne Kennung: część 11
Los: LOT-0012
Titel: Kaniule do długotrwałych wlewów dożylnych dla niemowląt i noworodków
Beschreibung: Kaniule do długotrwałych wlewów dożylnych dla niemowląt i noworodków szczegółowo opisane w zał. 2.12
Interne Kennung: część 12
Los: LOT-0013
Titel: Sprzęt endoskopowy 1
Beschreibung: Sprzęt endoskopowy szczegółowo opisany w zał. 2.13
Interne Kennung: część 13
Los: LOT-0014
Titel: Sprzęt jednorazowego użytku do znieczulenia miejscowego ciągłego
Beschreibung: Sprzęt jednorazowego użytku do znieczulenia miejscowego ciągłego szczegółowo opisany w zał. 2.14
Interne Kennung: część 14
Los: LOT-0015
Titel: Cewnik do chemodializy krótkotrwały
Beschreibung: Cewnik do chemodializy krótkotrwały szczegółowo opisany w zał. 2.15
Interne Kennung: część 15
Los: LOT-0016
Titel: Cewnik do długoterminowego dostępu żylnego i dreny
Beschreibung: Cewnik do długoterminowego dostępu żylnego i dreny szczegółowo opisany w zał. 2.16
Interne Kennung: część 16
Los: LOT-0017
Titel: Igła do histologicznej biopsji
Beschreibung: Igła do histologicznej biopsji szczegółowo opisany w zał. 2.17
Interne Kennung: część 17
Los: LOT-0018
Titel: Igła ze szlifem Hubera do długich przetoczeń
Beschreibung: Igła ze szlifem Hubera do długich przetoczeń szczegółowo opisana w zał. 2.18
Interne Kennung: część 18
Los: LOT-0019
Titel: Pętla monopolarna
Beschreibung: Pętla monopolarna szczegółowo opisana w zał. 2.19
Interne Kennung: część 19
Los: LOT-0020
Titel: Wszczepialny port tytanowy
Beschreibung: Wszczepialny port tytanowy szczegółowo opisany w zał. 2.20
Interne Kennung: część 20
2. Procedura
Procedura
Poprzednie ogłoszenie: 287124-2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: część 1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: część 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Baseny, miski i kaczki
Wewnętrzny identyfikator: część 3
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: część 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Klipsy chirurgiczne
Wewnętrzny identyfikator: część 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Zgłębniki do żywienia
Wewnętrzny identyfikator: część 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Wkłady do ssaków
Wewnętrzny identyfikator: część 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Testy do sterylizacji
Wewnętrzny identyfikator: część 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Elektrody i żele EKG
Wewnętrzny identyfikator: część 9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Bielizna jednorazowego użytku
Wewnętrzny identyfikator: część 10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Zestaw dializacyjny pemanentny
Wewnętrzny identyfikator: część 11
Część zamówienia: LOT-0012
Wewnętrzny identyfikator: część 12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Sprzęt endoskopowy 1
Wewnętrzny identyfikator: część 13
Część zamówienia: LOT-0014
Wewnętrzny identyfikator: część 14
Część zamówienia: LOT-0015
Wewnętrzny identyfikator: część 15
Część zamówienia: LOT-0016
Wewnętrzny identyfikator: część 16
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: Igła do histologicznej biopsji
Wewnętrzny identyfikator: część 17
Część zamówienia: LOT-0018
Wewnętrzny identyfikator: część 18
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: Pętla monopolarna
Wewnętrzny identyfikator: część 19
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: Wszczepialny port tytanowy
Wewnętrzny identyfikator: część 20