510625-2025 - Wettbewerb
Dänemark – Dienstleistungen des Sozialwesens – Udbud af beskæftigelsesindsatser til borgere under Jobcenter Favrskov
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdbud af beskæftigelsesindsatser til borgere under Jobcenter Favrskov
BeschreibungFavrskov Kommune gennemfører udbud over tærskelværdierne efter light-regimet. Omfattet af udbuddet er de beskæftigelsesindsatser som er defineret i udbuddet, målrettet alle borgere under Jobcenter Favrskov.
Vorherige Bekanntmachung314353-2025
Interne Kennung485645
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensProceduren gennemføres efter Udbudslovens afsnit III. Udvælgelseskriterier og tildelingskriterie fremgår af bekendtgørelse og udbudsbetingelser.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85310000 Dienstleistungen des Sozialwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75314000 Arbeitslosenunterstützung, 85121270 Dienstleistungen von Psychiatern oder Psychologen, 85142100 Physiotherapiedienste
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. Arbejdspladsvurdering og funktionsevnebeskrivelser
BeschreibungArbejdspladsvurdering Funktionsevnebeskrivelse i hjemmet Tværfaglig funktionsevnebeskrivelse i hjemmet
Interne Kennung516357
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75314000 Arbeitslosenunterstützung, 85121270 Dienstleistungen von Psychiatern oder Psychologen, 85310000 Dienstleistungen des Sozialwesens, 85142100 Physiotherapiedienste
Optionen
Beschreibung der OptionenKontrakten kan forlænges ad to omgange med op til 2 x 12 måneder.
LosLOT-0002
Titel2.1.A. Mental Fitness og Mindfulness - Hadsten
BeschreibungMental Fitness og Mindfulness fra forretningsadresse i Hadsten.
Interne Kennung516358
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75314000 Arbeitslosenunterstützung, 85310000 Dienstleistungen des Sozialwesens, 85142100 Physiotherapiedienste
LosLOT-0003
Titel2.1.B. Mental Fitness og Mindfulness - Hammel
BeschreibungMental Fitness og Mindfulness fra forretningsadresse i Hammel.
Interne Kennung516359
LosLOT-0004
Titel2.1.C. Mental Fitness og Mindfulness - Hinnerup
BeschreibungMental Fitness og Mindfulness fra forretningsadresse i Hinnerup.
Interne Kennung516360
LosLOT-0005
Titel2.2.A. Screening ved fysioterapeut og udviklingsforløb ved fysioterapeut - Hadsten
BeschreibungScreening ved fysioterapeut og udviklingsforløb ved fysioterapeut fra forrtetningsadresse i Hadsten.
Interne Kennung516361
LosLOT-0006
Titel2.2.B. Screening ved fysioterapeut og udviklingsforløb ved fysioterapeut - Hammel
BeschreibungScreening ved fysioterapeut og udviklingsforløb ved fysioterapeut fra forretningsadresse i Hammel.
Interne Kennung516362
LosLOT-0007
Titel2.2.C. Screening ved fysioterapeut og udviklingsforløb ved fysioterapeut - Hinnerup
BeschreibungScreening ved fysioterapeut og udviklingsforløb ved fysioterapeut fra forretningsadresse i Hinnerup.
Interne Kennung516363
LosLOT-0008
Titel2.3.A. Udviklingsforløb ved fysioterapeut for unge - Hadsten
BeschreibungUdviklingsforløb ved fysioterapeut for unge fra forretningsadresse i Hadsten.
Interne Kennung518393
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75314000 Arbeitslosenunterstützung, 85142100 Physiotherapiedienste, 85310000 Dienstleistungen des Sozialwesens
LosLOT-0009
Titel2.3.B. Udviklingsforløb ved fysioterapeut for unge - Hammel
BeschreibungUdviklingsforløb ved fysioterapeut for unge fra forretningsadresse i Hammel.
Interne Kennung518457
LosLOT-0010
Titel2.3.C. Udviklingsforløb ved fysioterapeut for unge - Hinnerup
BeschreibungUdviklingsforløb ved fysioterapeut for unge fra forretningsadresse i Hinnerup.
Interne Kennung518458
LosLOT-0011
Titel2.4.A. Smertehåndteringsforløb - Hadsten
BeschreibungSmertehåndteringsforløb fra forretningsadresse i Hadsten.
Interne Kennung518459
LosLOT-0012
Titel2.4.B. Smertehåndteringsforløb - Hammel
BeschreibungSmertehåndteringsforløb fra forretningsadresse i Hammel.
Interne Kennung518460
LosLOT-0013
Titel2.4.C. Smertehåndteringsforløb - Hinnerup
BeschreibungSmertehåndteringsforløb fra forretningsadresse i Hinnerup.
Interne Kennung518461
LosLOT-0014
Titel3. Psykologhjælp
BeschreibungPsykologisk screening Psykologisk undersøgelse med test Psykologisk samtaleforløb
Interne Kennung518462
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75314000 Arbeitslosenunterstützung, 85121270 Dienstleistungen von Psychiatern oder Psychologen, 85310000 Dienstleistungen des Sozialwesens