510649-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Computeranlagen und Zubehör – Gymnázium Jána Chalupku Brezno – Modernizácia materiálno-technického vybavenia pre virtuálnu realitu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gymnázium Jána Chalupku Brezno – Modernizácia materiálno-technického vybavenia pre virtuálnu realitu
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodanie IKT techniky, konkrétne položiek: interaktívny dotykový displej, prídavné krídla pre interaktívny dotykový displej, notebook, sada pre virtuálnu realitu, softvéry pre virtuálnu realitu, vizualizér so softvérom a nabíjacia stanica v rámci realizácie projektu s názvom: Modernizácia a rozvoj odborných učební Gymnázia J. Chalupku Brezno s dôrazom na prírodovedné odbory s využitím STEAM, vrátane revitalizácie ihriska. Súčasťou dodania sú aj súvisiace služby ako doprava na miesto plnenia, vynesenie a vyloženie tovaru na konkrétne miesto, inštalácia /montáž a zaškolenie. Podrobný rozsah predmetu zákazky je uvedený v prílohách súťažných podkladov (ďalej aj „SP“), najmä v technickej špecifikácii (príloha č. 2 SP) a v prílohe č. 1 SP – Zmluva o dodaní tovaru (ďalej aj „zmluva“).
Interne Kennung: VO-001352
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231320 Tastbildschirme, 30213100 Tragbare Computer, 30232000 Peripheriegeräte, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30237200 Computerzubehör, 30237280 Stromversorgungszubehör, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48190000 Unterrichtssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001